Patronaty

RSSPatronaty - wszystkie artykuły z działu

Warsaw Security Forum (WSF)

Warsaw Security Forum (WSF) to wiodąca konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej, poświęcona zagadnieniom bezpieczeństwa międzynarodowego, sprawom wojskowym, zagrożeniom cybernetycznym, współpracy transatlantyckiej, a także wyzwaniom i szansom, które stoją nie tylko przed Polską, ale całym regionem Europy Środkowej i Wschodniej.

 czytaj więcej »

Press Release - Perspektywy Women in Tech Summit

Liderki branży technologicznej spotkają się w Warszawie

 czytaj więcej »

Szefowe finansów Cyfrowego Polsatu oraz Parker Poland z tytułami Dyrektor Finansowy Roku

Wybitni CFO już po raz trzynasty otrzymali prestiżowe nagrody branży finansowej – tytuł Dyrektor Finansowy Roku. Laureatką Konkursu w kategorii dużych przedsiębiorstw została Katarzyna Ostap-Tomann – Członkini Zarządu ds. finansowych w Cyfrowym Polsacie. W kategorii małych i średnich firm, zwyciężyła natomiast Beata Tomaszewska – Dyrektor Finansowa Parker Poland. W obu kategoriach Kapituła przyznała również wyróżnienia.

 czytaj więcej »

Mapa wyzwań CFO 4.0 w dobie koniunktury gospodarczej

2 października 2018 roku w Warszawie, odbędzie się finałowa gala X Kongresu Dyrektorów Finansowych, będąca zwieńczeniem tegorocznego cyklu spotkań CFO w głównych miastach Polski. W trakcie konferencji kilkuset finansistów weźmie udział w dyskusji na temat bieżących wyzwań z zakresu zarządzania finansami przedsiębiorstw. Zwieńczeniem Kongresu będzie wręczenie nagród w XIII edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku oraz wyróżnień Digital Finance Award.

 czytaj więcej »

Kongres Bankowości Korporacyjnej i Finansowania Przedsiębiorstw

Czwarta edycja Kongresu Bankowości Korporacyjnej i Finansowania Przedsiębiorstw odbędzie się w dniach 16 - 17 października 2018 w Warszawie w Centrum Giełdowym (ul. Książęca 4).

 czytaj więcej »

JOSEPH CALLEJA - gwiazda światowej sceny operowej

Światowej sławy tenor wystąpi po raz pierwszy w Polsce już 22 grudnia, w krakowskim ICE Kraków.

 czytaj więcej »

ALESSANDRO SAFINA włoski POP – OPERA tenor wystąpi po raz pierwszy w Warszawie!

Niesamowity i jedyny w swoim rodzaju włoski tenor Alessandro Safina już 10 grudnia br. na wyjątkowym koncercie tylko w Warszawie!

 czytaj więcej »

Na początku września Krynica po raz kolejny stanie się nieformalną stolicą regionu

Poszukiwanie wspólnoty europejskiej wokół idei wartości i biznesu na trzy dni połączy uczestników  XXVIII Forum Ekonomicznego w Krynicy, który rozpocznie się w „polskim Davos” już 4 września

 czytaj więcej »

Property Forum

VIII edycja Property Forum to gorące dyskusje w gronie największych graczy rynku nieruchomości komercyjnych i cenionych ekspertów z Polski i zagranicy; wywiady "jeden na jeden”; prezentacje i wystąpienia oraz Propertydesign.plForum dedykowane projektowaniu, designowi i innowacjom w obiektach komercyjnych i przestrzeniach do pracy, handlu i wypoczynku.

 czytaj więcej »

Forum Rynku Zdrowia

Forum Rynku Zdrowia to doroczne spotkanie decydentów, polityków, przedstawicieli szeroko rozumianej branży medycznej - osób mających realny wpływ na zmiany w systemie opieki zdrowotnej. Jeden z najważniejszych projektów konferencyjnych dotyczących kluczowych wyzwań dla sektora medyczno-farmaceutycznego w Polsce.

 czytaj więcej »

Nowy Przemysł EXPO

Hybrydowe wydarzenie ekspozycyjno-kongresowe. Innowacyjne połączenie: cykl praktycznych spotkań, debat, dyskusji i prezentacji z wszelkimi atutami wielospecjalistycznych targów przemysłowych. Sesje i debaty, prezentacje i stoiska, pokazy i warsztaty.

 czytaj więcej »

Digital Finance Award w Poznaniu dla ELSEN i Open Nexus

Nagrody Digital Finance Award, honorujące firmy implementujące technologiczne rozwiązania w proces zarządczy, otrzymały ELSEN S.A. oraz Open Nexus Sp. z o.o. Wyróżnienia wręczono w trakcie kongresu Dyrektorów Finansowych w Poznaniu, gdzie finansiści dyskutowali nad tegorocznymi wyzwaniami z zakresu rachunkowości firm. 

 czytaj więcej »

VIII Europejski Kongres Finansowy

VIII Europejski Kongres Finansowy przypada w roku szczególnym, w stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę i stulecie wielkich zmian na mapie politycznej Europy. Tegoroczny Kongres wejrzy w przeszłość, ale uczyni to głównie po to, by spojrzeć w przyszłość i zastanowić się, jak wnioski z doświadczeń ostatniego stulecia można wykorzystać dla budowania przyszłości gospodarki Polski i Europy.

 czytaj więcej »

Prestiżowy konkurs Dyrektor Finansowy Roku

Do 22 czerwca 2018 r. finansiści mogą aplikować do XIII. edycji prestiżowego konkursu Dyrektor Finansowy Roku

 czytaj więcej »

Digital Finance Award dla Małopolskiego Centrum Biotechniki oraz ZWSE Rzeszów

Wyróżnienie Digital Finance Award, honorujące firmy, które w procesie zarządzania finansami stawiają na innowacyjność i wykorzystanie technologicznych rozwiązań, otrzymały Małopolskie Centrum Biotechniki oraz ZWSE Rzeszów.

 czytaj więcej »

Druga edycja konferencji Credit Risk

Druga edycja konferencji Credit Risk poświęcona będzie ryzykom w międzynarodowych i krajowych transakcjach handlowych i wspieraniu bezpiecznego rozwoju i eksportu polskich przedsiębiorstw.

 czytaj więcej »

Najlepsi dyrektorzy finansowi w Polsce zostaną nagrodzeni

Od 3 kwietnia 2018 r. finansiści mogą aplikować do XIII. edycji prestiżowego konkursu Dyrektor Finansowy Roku. Główną ideą plebiscytu jest wyłonienie najlepszych CFO zarządzających finansami firm w Polsce. Podczas tegorocznej edycji, po raz pierwszy w historii konkursu zostanie przyznane specjalne wyróżnienie dla dyrektorów finansowych ze spółek notowanych na warszawskiej GPW. Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami ze strony uczestników.

 czytaj więcej »

Dyrektor finansowy dziś – ale co jutro?

Jubileuszowy cykl kongresów dyrektorów finansowych zapowiada się być przełomowym. Po raz pierwszy profesjonaliści zarządzający finansami przedsiębiorstw spotkają się w Gdańsku i Lublinie, by następnie po 5 latach powrócić do Krakowa. Zwieńczeniem wiosennych spotkań będzie Poznań, a wielki finał wraz z uroczystą galą i rozstrzygnięciem XIII edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku odbędą się jesienią w Warszawie. Ponadto, na każdym z pięciu kongresów organizatorzy będą przyznawać po raz pierwszy wyróżnienie Digital Finance Award, honorujące implementację innowacyjnych rozwiązań w proces zarządzania finansami.

 czytaj więcej »

Nagrody Bizneswoman Roku rozdane!

W czwartek 1 marca, w budynku Senator w Warszawie odbyła się Gala wręczenia nagród w IX edycji konkursu Bizneswoman Roku. Statuetki i wyróżnienia zostały wręczone w dziewięciu kategoriach: Liderka w Korporacji, Moja Firma, Start-up Roku, Pomysł na Biznes, Kobieta w Nowych Technologiach, Nauka i Biznes oraz Male Champion of Change, w której po raz pierwszy nagrodzeni zostali mężczyźni działający na rzecz różnorodności i wspierania kobiet. W głosowaniu internautów wyłoniono Influencerkę Roku. Przyznano także nagrodę Grand Prix Kobieta Sztuki.

 czytaj więcej »