17 listopada 2020 r.

Ochrona zdrowia – cyfryzacja przyspiesza17 listopada 2020 r.

Transformacja cyfrowa sektora ochrony zdrowia w Polsce nabiera tempa, zaawansowane rozwiązania technologiczne są coraz powszechniej wykorzystywane w tej branży. Po e-recepcie przyszedł czas na e-skierowania, co jest kolejnym ułatwieniem w codziennej pracy z pacjentami i krokiem w kierunku optymalizacji zarządzania danymi – zwłaszcza w czasach koronawirusa.

5 listopada 2020 r.

E-skierowanie: najważniejsze pytania i odpowiedzi5 listopada 2020 r.

Od 8 stycznia 2021 r. skierowania na część świadczeń będą obligatoryjnie wystawiane w postaci elektronicznej. E-skierowanie umożliwi pełną obsługę procesu skierowania na leczenie: od wystawienia dokumentu do realizacji. Przedstawiamy odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące skierowania w postaci cyfrowej.

3 listopada 2020 r.

E-skierowanie w pytaniach i odpowiedziach3 listopada 2020 r.

Skierowanie w postaci elektronicznej będzie obowiązkowe od 8 stycznia 2021 r. Świadczeniodawcy i lekarze rozpoczynają więc ostatni etap przygotowań do ostatecznego wdrożenia nowej usługi e-zdrowia. Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące e-skierowania.

20 października 2020 r.

Tomasz Zieliński, Lekarz rodzinny, prezes LZLR-P, wiceprezes Porozumienia Zielonogórskiego, wiceprezes Polskiej Izby Informatyki Medycznej

Przyszłość ochrony zdrowia jest cyfrowa20 października 2020 r.

Katalog e-usług w obszarze ochrony zdrowia systematycznie rośnie. Do e-recepty i Internetowego Konta Pacjenta w najbliższym czasie dołączy e-skierowanie, a w przyszłości cała dokumentacja medyczna pacjenta będzie dostępna elektronicznie.

PARTNERZY