W kokpicie Tu-154 nagrał się obcy głos. Do kogo należał?

05.05.2010, 10:50; Aktualizacja: 05.05.2010, 11:43

Rejestratory zapisujące rozmowy w kokpicie prezydenckiego Tu-154 zarejestrowały głos osoby, która nie należała do ścisłej załogi samolotu - dowiedzieli się nieoficjalnie reporterzy śledczy RMF FM. Nie wiadomo, do kogo głos należy.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Własne
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (19)

  • Bolesław(2010-05-05 19:34) Zgłoś naruszenie 00

    Rano insynuowano, że "5. głos", a po południu okazało się, że "głos kobiecy".

    Odpowiedz
  • Do 17 - jesteś trochę ogrodnikiem.(2010-05-05 18:39) Zgłoś naruszenie 00

    Jeżeli masz częściowo rację, to proszę;
    -PSL- wysłałby nas na żniwa i wykopki;
    -SLD - może coś z nich będzie jak postawią na właściwych ludzi /ale nie teraz/;
    -PIS - zapewni nam socjalizm z połowy ubiegłego wieku / i policję polityczną/.
    Kler już dziś każe wierzyć w biblię pod grożbą 2-ch lat więzienia - wybór jest skromny.
    Na bezrybiu i PO ryba.

    Odpowiedz
  • HA, HA, HA ,HA(2010-05-05 17:24) Zgłoś naruszenie 00

    JAROSŁAW KACZYŃSKI stary kawaler, bez prawa jazdy trzymający pieniążki u mamusi ,jest poważnym kandydatem? bez jaj można powiedzieć"PRAWIE MĘŻCZYZNA"

    Odpowiedz
  • stgh(2010-05-05 17:14) Zgłoś naruszenie 00

    Nie zapominajcie przy glosowaniu,ze Komorowski jest agentem WSI,Tusk sprzedawczykiem Polski,PO-skupiskiem najwiekszych,obludnych klamcow Polski.

    Odpowiedz
  • alkiewicz(2010-05-05 16:10) Zgłoś naruszenie 00

    To Tusk,Komorowski ze swoja stadnina dokonali zabojstwa najlepszych Polakow.To oni nas prawych Polakow nienaiwdza sluzac obcym.To oni dokonuja rozpadu Polski i Panstwa.

    Odpowiedz
  • Czy pilot mógł być(2010-05-05 15:59) Zgłoś naruszenie 00

    KAMIKADZE??, może był chory psychicznie /tylko kto??/

    Odpowiedz
  • maria(2010-05-05 15:55) Zgłoś naruszenie 00

    calej tej tragedii mozna bylo uniknac gdyby mielibysmy madrzejszego PREZYDENTA ale WARSZAWIAK WYKSZTALCIUCH chcial pokazac ze on wielki WLADCA zrobi pokazowke jak sie upamietnia KATYN i pokazl a dzis na trupach JAROSLAW robi sobie kampanie WYBORCZA TO JEST HANBA a gdzie jego ZALOBA

    Odpowiedz
  • 13(2010-05-05 15:44) Zgłoś naruszenie 00

    To na 100% zrobił PiS.

    Odpowiedz
  • Somedev(2010-05-05 15:04) Zgłoś naruszenie 00

    Jakkolwiek beda manipulowac to odpowiedzialnymi zamachowcami sa Tusk,Komorowski i pokrewna agentura,dla ktorej prawica Polski byla niewygodna,bo ciagle Polacy mogli miec uajwniona prawde o zdrajcach.

    Odpowiedz
  • Anatol(2010-05-05 14:33) Zgłoś naruszenie 00

    Ludzie opamiętajcie się - ziejecie tu nienawiscią do siebie...daliście sobie wyprać mózgi przez rządnych władzy pajaców...zdajcie sobie sprawę że jesteśce tylko narzędziami w rękach oszustów politycznych

    Odpowiedz
  • NIC nie mają na Lecha(2010-05-05 14:23) Zgłoś naruszenie 00

    Propagandowe przecieki, insynuacje, niedomówienia, tumanienie ludzi! Już dawno poznalibyśmy całe nagrania gdyby było na nich coś zgodnego z tezą WSI24, GWna i reszty "wolnych" mediów, że to Kaczyński sam jest sobie winien.

    Nie dajcie się ogłupić. Pytajcie głośno, dlaczego to rosyjskie służby prowadzą śledztwo? kto o tym zdecydował? jak naiwnym trzeba być, żeby w tej sytuacji liczyć na ujawnienie prawdziwych przyczyn wypadku?

    Odpowiedz
  • Wit(2010-05-05 14:14) Zgłoś naruszenie 00

    Jaki obcy ? to giermek Lecha ********** pilota że za nisko leci i o krzaki i chaszcze poradzieckie zahacza.

    Odpowiedz
  • qufy(2010-05-05 14:02) Zgłoś naruszenie 00

    ...obcy glos...moze stewardesy?..chyba mozna rozroznic glos meski i zenski?

    Odpowiedz
  • Kto by się ważył wejść do kokpitu??(2010-05-05 13:04) Zgłoś naruszenie 00

    Tylko najważniejsza osoba wycieczki /ten kto już tam kiedyś wchodził/.
    Zamach jest wykluczony - stwierdziła komisja i na pokładzie było kilka pistoletów - to by go odstrzelili /zamachowca/.

    Odpowiedz
  • kerk(2010-05-05 12:38) Zgłoś naruszenie 00

    Kolejne PO-paprane i zakłamane "rewelacje" - trwa szkalowanie ofiar katastrofy. Wstyd!!!

    Odpowiedz
  • obywatel platformy(2010-05-05 12:23) Zgłoś naruszenie 00

    IP 82.160.6 ...* 11:16 zgłaszam wniosek o przestępstwo w związku z oczernianiem zmarłych -administrator i JM Marszałek Sejmu do roboty

    Odpowiedz
  • helen(2010-05-05 12:05) Zgłoś naruszenie 00

    no tak ,przed wyborami strona rządowa z putinem będą narodowi dozować wyciwki w celu poprawienia samopoczucia PO ...lepiej przekonajcie mnie że na 100 % nie był to zamach!!!

    Odpowiedz
  • saba(2010-05-05 11:55) Zgłoś naruszenie 00

    Kto insynuuje, że taka komenda została wydana. Jak na razie nic nie wiemy i to jest pewnik, a czytający brazylijską telenowele w wydaniu wyborczej oczywiście mają jedyny słuszny scenariusz.

    Odpowiedz
  • od i pytanie.(2010-05-05 11:18) Zgłoś naruszenie 00

    "LĄDUJ DZIADU" KTO BY TAKA KOMENDĘ MÓGŁ WYDAĆ?.

    Odpowiedz