Patronaty

RSSPatronaty - wszystkie artykuły z działu

Nowa rzeczywistość – nowa forma EKF - 15-17 czerwca 2020

Ostatnie miesiące były wyjątkowym czasem próby dla nas wszystkich – zarówno dla polskich banków, przedsiębiorstw, pracodawców, jak i pracowników. W tym trudnym okresie dla polskiej gospodarki dyskusja o znaczeniu i kondycji instytucji finansowych jest jeszcze bardziej istotna niż wcześniej, dlatego wychodząc naprzeciw zmieniającej się rzeczywistości Europejski Kongres Finansowy zaprasza na EKF Online – pierwszą konferencję EKF przeprowadzoną w całości w sieci!

 czytaj więcej »

GGPredict zwycięzcą konkursu ł.pitch Start-up Challenge

Londyn, 7 marca – GGPredict został zwycięzcą trzeciej edycji konkurs dla polskich startupów ł.pitch Start-Up Challenge organizowanego przez LSE Polish Business Society. Zwycięski startup otrzymał nagrodę pieniężna w wysokości 20 tys. zł i miejsce w programie akceleracyjnym Space3ac, w ramach którego może liczyć na wsparcie o wartości 200 tys. zł.

 czytaj więcej »

POLISH ECONOMIC FORUM: Jak przygotować Polskę na wyzwania współczesnego świata

Londyn, 9 marca - Przedstawiciele największych polskich firm, członkowie rządu, czołowi ekonomiści oraz reprezentanci organizacji pozarządowych spotkali się już po raz dziewiąty podczas LSE SU Polish Economic Forum w Londynie by dyskutować o tym, jak najlepiej przygotować polską gospodarkę na dynamiczne zmiany zachodzące w świecie.

 czytaj więcej »

LSE SU POLISH ECONOMIC FORUM 2020

NAJWIĘKSZA KONFERENCJA O POLSCE POZA POLSKĄ RUSZA 7 MARCA

 czytaj więcej »

9. EUROPEJSKI KONGRES MŚP – SMART SAFE SOLUTIONS

W dniach 16-18 października 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się największe i najważniejsze wydarzenie dla małych i średnich przedsiębiorców nie tylko z Polski, ale i Europy oraz świata.

 czytaj więcej »

CFO 4.0 – CYFROWA REWOLUCJA W BIZNESIE

Spotkanie dyrektorów finansowych w Warszawie

 czytaj więcej »

XIV edycja Konkursu Dyrektor Finansowy Roku

NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 21 CZERWCA 2019!

 czytaj więcej »

CFO 4.0 – Cyfrowa rewolucja w biznesie

Startuje ogólnopolski cykl kongresów dyrektorów finansowych oraz XIV edycja konkursu o tytuł Dyrektor Finansowy Roku

 czytaj więcej »

Kongres Zdrowia Publicznego

W dniach 6 – 7 grudnia 2018 r. już po raz piąty na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym odbędzie się Kongres Zdrowia Publicznego

 czytaj więcej »

Kongres Consumer Finance

Serdecznie zapraszamy na czternastą edycję Kongresu Consumer Finance w dniach 6 7 grudnia  2018 w Warszawie w Centrum Giełdowym (ul. Książęca 4).

 czytaj więcej »

Kongres Bankowości Detalicznej

21-22 listopada 2018 odbędzie się XI edycja KONGRESU BANKOWOŚCI DETALICZNEJ.

 czytaj więcej »

Dolnośląski Gryf - Nagroda Gospodarcza

Dolnośląskie Gryfy po raz piętnasty

 czytaj więcej »

IV edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego

W dniach 18-19 października 2018 r. w Siedlcach odbyła się IV edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2018, poświęcona filarom polskiej gospodarki przyszłości, którego głównym organizatorem jest Europejskie Centrum Biznesu

 czytaj więcej »

Warsaw Security Forum (WSF)

Warsaw Security Forum (WSF) to wiodąca konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej, poświęcona zagadnieniom bezpieczeństwa międzynarodowego, sprawom wojskowym, zagrożeniom cybernetycznym, współpracy transatlantyckiej, a także wyzwaniom i szansom, które stoją nie tylko przed Polską, ale całym regionem Europy Środkowej i Wschodniej.

 czytaj więcej »

Press Release - Perspektywy Women in Tech Summit

Liderki branży technologicznej spotkają się w Warszawie

 czytaj więcej »

Szefowe finansów Cyfrowego Polsatu oraz Parker Poland z tytułami Dyrektor Finansowy Roku

Wybitni CFO już po raz trzynasty otrzymali prestiżowe nagrody branży finansowej – tytuł Dyrektor Finansowy Roku. Laureatką Konkursu w kategorii dużych przedsiębiorstw została Katarzyna Ostap-Tomann – Członkini Zarządu ds. finansowych w Cyfrowym Polsacie. W kategorii małych i średnich firm, zwyciężyła natomiast Beata Tomaszewska – Dyrektor Finansowa Parker Poland. W obu kategoriach Kapituła przyznała również wyróżnienia.

 czytaj więcej »

Mapa wyzwań CFO 4.0 w dobie koniunktury gospodarczej

2 października 2018 roku w Warszawie, odbędzie się finałowa gala X Kongresu Dyrektorów Finansowych, będąca zwieńczeniem tegorocznego cyklu spotkań CFO w głównych miastach Polski. W trakcie konferencji kilkuset finansistów weźmie udział w dyskusji na temat bieżących wyzwań z zakresu zarządzania finansami przedsiębiorstw. Zwieńczeniem Kongresu będzie wręczenie nagród w XIII edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku oraz wyróżnień Digital Finance Award.

 czytaj więcej »