Patronaty

RSSPatronaty - wszystkie artykuły z działu

CFO 4.0 – Cyfrowa rewolucja w biznesie

Startuje ogólnopolski cykl kongresów dyrektorów finansowych oraz XIV edycja konkursu o tytuł Dyrektor Finansowy Roku

 czytaj więcej »

Kongres Zdrowia Publicznego

W dniach 6 – 7 grudnia 2018 r. już po raz piąty na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym odbędzie się Kongres Zdrowia Publicznego

 czytaj więcej »

Kongres Consumer Finance

Serdecznie zapraszamy na czternastą edycję Kongresu Consumer Finance w dniach 6 7 grudnia  2018 w Warszawie w Centrum Giełdowym (ul. Książęca 4).

 czytaj więcej »

Kongres Bankowości Detalicznej

21-22 listopada 2018 odbędzie się XI edycja KONGRESU BANKOWOŚCI DETALICZNEJ.

 czytaj więcej »

Dolnośląski Gryf - Nagroda Gospodarcza

Dolnośląskie Gryfy po raz piętnasty

 czytaj więcej »

IV edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego

W dniach 18-19 października 2018 r. w Siedlcach odbyła się IV edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2018, poświęcona filarom polskiej gospodarki przyszłości, którego głównym organizatorem jest Europejskie Centrum Biznesu

 czytaj więcej »

Warsaw Security Forum (WSF)

Warsaw Security Forum (WSF) to wiodąca konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej, poświęcona zagadnieniom bezpieczeństwa międzynarodowego, sprawom wojskowym, zagrożeniom cybernetycznym, współpracy transatlantyckiej, a także wyzwaniom i szansom, które stoją nie tylko przed Polską, ale całym regionem Europy Środkowej i Wschodniej.

 czytaj więcej »

Press Release - Perspektywy Women in Tech Summit

Liderki branży technologicznej spotkają się w Warszawie

 czytaj więcej »

Szefowe finansów Cyfrowego Polsatu oraz Parker Poland z tytułami Dyrektor Finansowy Roku

Wybitni CFO już po raz trzynasty otrzymali prestiżowe nagrody branży finansowej – tytuł Dyrektor Finansowy Roku. Laureatką Konkursu w kategorii dużych przedsiębiorstw została Katarzyna Ostap-Tomann – Członkini Zarządu ds. finansowych w Cyfrowym Polsacie. W kategorii małych i średnich firm, zwyciężyła natomiast Beata Tomaszewska – Dyrektor Finansowa Parker Poland. W obu kategoriach Kapituła przyznała również wyróżnienia.

 czytaj więcej »

Mapa wyzwań CFO 4.0 w dobie koniunktury gospodarczej

2 października 2018 roku w Warszawie, odbędzie się finałowa gala X Kongresu Dyrektorów Finansowych, będąca zwieńczeniem tegorocznego cyklu spotkań CFO w głównych miastach Polski. W trakcie konferencji kilkuset finansistów weźmie udział w dyskusji na temat bieżących wyzwań z zakresu zarządzania finansami przedsiębiorstw. Zwieńczeniem Kongresu będzie wręczenie nagród w XIII edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku oraz wyróżnień Digital Finance Award.

 czytaj więcej »

Kongres Bankowości Korporacyjnej i Finansowania Przedsiębiorstw

Czwarta edycja Kongresu Bankowości Korporacyjnej i Finansowania Przedsiębiorstw odbędzie się w dniach 16 - 17 października 2018 w Warszawie w Centrum Giełdowym (ul. Książęca 4).

 czytaj więcej »

JOSEPH CALLEJA - gwiazda światowej sceny operowej

Światowej sławy tenor wystąpi po raz pierwszy w Polsce już 22 grudnia, w krakowskim ICE Kraków.

 czytaj więcej »

ALESSANDRO SAFINA włoski POP – OPERA tenor wystąpi po raz pierwszy w Warszawie!

Niesamowity i jedyny w swoim rodzaju włoski tenor Alessandro Safina już 10 grudnia br. na wyjątkowym koncercie tylko w Warszawie!

 czytaj więcej »

Na początku września Krynica po raz kolejny stanie się nieformalną stolicą regionu

Poszukiwanie wspólnoty europejskiej wokół idei wartości i biznesu na trzy dni połączy uczestników  XXVIII Forum Ekonomicznego w Krynicy, który rozpocznie się w „polskim Davos” już 4 września

 czytaj więcej »

Property Forum

VIII edycja Property Forum to gorące dyskusje w gronie największych graczy rynku nieruchomości komercyjnych i cenionych ekspertów z Polski i zagranicy; wywiady "jeden na jeden”; prezentacje i wystąpienia oraz Propertydesign.plForum dedykowane projektowaniu, designowi i innowacjom w obiektach komercyjnych i przestrzeniach do pracy, handlu i wypoczynku.

 czytaj więcej »

Forum Rynku Zdrowia

Forum Rynku Zdrowia to doroczne spotkanie decydentów, polityków, przedstawicieli szeroko rozumianej branży medycznej - osób mających realny wpływ na zmiany w systemie opieki zdrowotnej. Jeden z najważniejszych projektów konferencyjnych dotyczących kluczowych wyzwań dla sektora medyczno-farmaceutycznego w Polsce.

 czytaj więcej »

Nowy Przemysł EXPO

Hybrydowe wydarzenie ekspozycyjno-kongresowe. Innowacyjne połączenie: cykl praktycznych spotkań, debat, dyskusji i prezentacji z wszelkimi atutami wielospecjalistycznych targów przemysłowych. Sesje i debaty, prezentacje i stoiska, pokazy i warsztaty.

 czytaj więcej »

Digital Finance Award w Poznaniu dla ELSEN i Open Nexus

Nagrody Digital Finance Award, honorujące firmy implementujące technologiczne rozwiązania w proces zarządczy, otrzymały ELSEN S.A. oraz Open Nexus Sp. z o.o. Wyróżnienia wręczono w trakcie kongresu Dyrektorów Finansowych w Poznaniu, gdzie finansiści dyskutowali nad tegorocznymi wyzwaniami z zakresu rachunkowości firm. 

 czytaj więcej »