Afera taśmowa w PSL: Zobacz pełne nagranie rozmowy Serafina z Łukasikiem

17.07.2012, 07:54; Aktualizacja: 17.07.2012, 14:53

"Puls Biznesu" ujawnił nagrania rozmowy Władysława Serafina, szefa kółek rolniczych, uznawanego za bliskiego człowieka Waldemara Pawlaka, z Władysławem Łukasikiem, byłym prezesem Agencji Rynku Rolnego. Rozmowa odbyła się prawdopodobnie w styczniu i ujawnia szereg nieprawidłowości popełnianych przez członków PSL.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (23)

 • niunia(2012-07-17 14:11) Zgłoś naruszenie 00

  Obawiam się, że sprawie faktycznie ukręci się łeb, a ofiarą padnie były szef ARR W.Ł. To uczciwy facet. Za to, że nie mógł dłużej ścierpieć tego, czego był świadkiem, wylali go z roboty. W.Ł. mówi prawdę, bo niby czemu w prywatnej w końcu rozmowie, miałby konfabulować. W końcu Serafin jest z tzw. branży i doskonale orientuje się w układach. Pan minister również, i niech nie udaje niezorientowanego niewiniątka. Ten protegowany, za którego ma odpowiadać W.Ł. to nie jego koleś.

  Odpowiedz
 • KALIF(2012-07-17 09:24) Zgłoś naruszenie 00

  W PSL portki ze strachu się nie trzęsą, bo w zanadrzu mają niedawne przykłady druzgocącej rozprawy PO ze swoimi krętaczami i łapownikami. Przedstawiciel PSL w hazardowej komisji sejmowej, czujni obserwatorzy matactw związanych z posłanką Beatą i jej zaprzyjaźnioną, partyjną gromadką wiedzą dobrze, jak się aferom ukręca łeb, jak kręci się pomówieniami, by wyrzucić z obiegu ludzi ścigających przestępcę, a nie przestępcę. Bo swój. Niektórzy z PSL bardzo dobrze wiedzą, jak przebiegała akcja unicestwiania Mariusza Kamińskiego, jako szefa CBA. Jeśli będzie trzeba, na czas sobie przypomną.

  Odpowiedz
 • Martens(2012-07-25 18:50) Zgłoś naruszenie 00

  Jaki z tego moral ...?
  Nie glosujcie na tych przestępców z PSLu !!!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie