Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pierwszy raz w kajaku. Trasy na dobry początek

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Obra Odcinek: Kopanica-Skwierzyna, 113 km Wydawałoby się, że rzeka nizinna, częściowo uregulowana i połączona z Wartą i Odrą kanałami odprowadzającymi z niej wodę, nie sprawia kajakarzom kłopotów. Ale nie dajcie się zwieść. Na końcowym odcinku czeka przygoda. Na rzece pojawia się silny nurt, liczne meandry i niespodziewane przeszkody. Wśród zalet tego szlaku wymienia też możliwość zwiedzania położonych tuż nad rzeką bunkrów Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego, w których żyją nietoperze. Poza nim podczas spływu kajakowego mamy okazję spotkać mnóstwo gatunków ryb i ptaków.
Obra Odcinek: Kopanica-Skwierzyna, 113 km Wydawałoby się, że rzeka nizinna, częściowo uregulowana i połączona z Wartą i Odrą kanałami odprowadzającymi z niej wodę, nie sprawia kajakarzom kłopotów. Ale nie dajcie się zwieść. Na końcowym odcinku czeka przygoda. Na rzece pojawia się silny nurt, liczne meandry i niespodziewane przeszkody. Wśród zalet tego szlaku wymienia też możliwość zwiedzania położonych tuż nad rzeką bunkrów Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego, w których żyją nietoperze. Poza nim podczas spływu kajakowego mamy okazję spotkać mnóstwo gatunków ryb i ptaków. / ShutterStock
Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • beta3
    2017-04-27 21:07:17
    Ale i tak nie ma piękniejszych tras kajakowych od szlaków Czarnej Hańczy
    0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej