zaloguj się do e-DGP

Z ostatniej chwiliLecą głowy w resorcie zdrowia: Premier odwołał wiceministra Włodarczyka, który odpowiadał za leki

statystyki

Podatnicy "zafundowali" RPO abonament na ochronę zdrowia

skomentuj

Rzecznik praw obywatelskich Janusz Kochanowski jest jedyną osobą, której podatnicy w ub. roku zafundowali abonament na ochronę zdrowia za 700 zł miesięcznie, informuje "Gazeta Wyborcza".

Publikacja: 16 lutego 2010, 05:01 Aktualizacja: 16 lutego 2010, 08:02

Kilka lat temu wszystkie VIP-y - w tym prezydent i premier - straciły prawo do specjalnej opieki medycznej z publicznych pieniędzy.

Zainteresowanie "GW" zdrowiem Kochanowskiego doprowadziło go do takiego dyskomfortu, że postanowił zwrócić całą kwotę wydaną przez jego biuro na zakup abonamentu.

Komentarze: 2

  • 1: Ted z IP: 89.74.194.* (2010-02-16 10:35)

    Wiadomość została ukryta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

  • 2: Po co komu z IP: 89.78.51.* (2010-02-16 17:25)

    ten STETRYCZAŁY DZIWAK???

Twój komentarz
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Co wiesz o ACTA?

Co wiesz o ACTA?

Rozpocznij quiz»

W internecie i na ulicach trwa bitwa o ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement). A co ty wiesz o tej umowie?

Sonda:

Na jaką partię oddałbyś/oddałabyś głos, gdyby wybory odbywały się dzisiaj?

Prenumerata 2012

Galerie zdjęć

Po godzinach - serwis w wolnej chwili

Zapisz się na bezpłatny newsletter