- W więzieniu nie będą podawali bezy. Jolanta Kwaśniewska będzie uczyła jak jeść grochówkę - mówi reporterowi telewizji Superstacja poseł Solidarnej Polski Patryk Jaki.

Rzecznik prasowy Solidarnej Polski Patryk Jaki komentował przed kamerą telewizji Superstacja decyzję Sejmu, który nie uchylił immunitetu byłemu szefowi CBA Mariuszowi Kamińskiemu.

- Dane, które przedstawił były szef CBA są porażające. To są tak twarde dowody, że trudno mi nie uwierzyć w to, że sprawiedliwość nie dosięgnie Aleksandra Kwaśniewskiego. Szczególnie jego małżonkę - powiedział poseł Patryk Jaki w rozmowie z Superstacją. - Naturalne środowisko dla Aleksandra Kwaśniewskiego i jego żony w przyszłości rysuje się w terminologii pudełka. To znaczy pudło dla Jolanty Kwaśniewskiej i Aleksandra Kwaśniewskiego, po tym co usłyszeliśmy wczoraj w Sejmie - mówił Patryk Jaki.

Według posła, Jolanta Kwaśniewska będzie mogła także za kratami udzielać lekcji stylu:

- Obawiam się, że w więzieniu nie będą podawali jej bezy, ale kto wie. Będzie w takim razie uczyła jeść jakieś zwykłe grochówki wojskowe - dodał Patryk Jaki w rozmowie z reporterem Superstacji.