Wybory prezydenckie: Chaos rządzi drużyną Komorowskiego

autor: Mariusz Staniszewski11.06.2010, 03:00; Aktualizacja: 11.06.2010, 13:26

W sztabie wyborczym kandydata PO temperatura wyższa jest od tej za oknem. To skutek wyników sondaży, które partia zamawia na własne potrzeby. Ostatnie są wyjątkowo niepokojące.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (35)

  • Blondi(2010-06-23 10:57) Zgłoś naruszenie 00

    J.Kaczyński na Prezydenta !!!

    Odpowiedz
  • antyPOda(2010-06-12 11:32) Zgłoś naruszenie 00

    Ja nie brałem w łapę i CBA u mnie nie "szalało". Cieszę się, że przynajmniej przez jakiś czas łapówkarze się bali. Szkoda, że teraz POkolesie czuja się bezkarni. Ja też nie chcę, aby liberałowie wydłużyli paniom czas pracy, a Bronek napewno tego nie zawetuje. To samo będzie ze sprzedażą szpitali.

    Odpowiedz
  • Ola(2010-06-12 11:29) Zgłoś naruszenie 00

    PO-znika z horyzontu
    Chcieliście PO , to poparzcie na Irlandię ,Grecję , Portugalię , Hiszpanię , Nie daj Boże .Dość PO

    Odpowiedz
  • kdsjhfjgf(2010-06-12 10:23) Zgłoś naruszenie 00

    Ja do tego N !. Zupełnie już ześwirowałaś. Było u ciebie CBA ? U mnie nie. Niewinnych zatrzymywali ? Lekarza-łapówkarza i innym jemu podobnych. Za mocnych słów jedynie w komentarzach zawierali ale czyścili to państwo z wszechobecnego ****** Teraz niby jest demokracja bo CBA nic nie robi tylko pieniądze bierze i wg ciebie wszystko jest ok. I jeszcze to tytułowanie "Pan Marszałek" jak cała Polska woli po prostu Bronek. Idźcie sobie głosować na Komoroskiego a już nikt nie będzie wetował superustaw PO. Najbliższa to wiek emerytalny - ale panie są takie pracowite, że do 80 mogą (tylko nie to co potrzeba)

    Odpowiedz
  • n(2010-06-11 21:53) Zgłoś naruszenie 00

    do 31: gość kazdy wyraza wlasne slowo - jesli sie to Panu nie podoba to Pan sprawa.

    Odpowiedz
  • gość(2010-06-11 19:31) Zgłoś naruszenie 00

    Panie n, czy uważa Pan, że nie znamy "tradycji" Komorowskiego, że naród ma sklerozę? Czy uważa Pan, że gdyby nie "szalejące" CBA to panie Sawickie itp.zrobiłyby więcej geszeftów? Nie chcemy Polski Mirów, Zdzichów, Misiaków, Palikotów i Nesiołowskich. A Pana argument "Ma taka budowe ciala, odpowiedni wiek i wyksztalcenie ktore wykorzystuje sie w zyciu politycznym:" pozostawię po prostu bez komentarza.

    Odpowiedz
  • n(2010-06-11 18:35) Zgłoś naruszenie 00

    A chaosu nie ma - czemu poniewaz jesli jest chaos to i opozycja na tym traci. W sejmie raczej porzadek powinien panowac a nie codzienne dociskanie sie politykow roznymi zdaniami czasem przekraczajace granice przyzwoitosci.

    Odpowiedz
  • n(2010-06-11 18:32) Zgłoś naruszenie 00

    Pan Marszalek nie powinien przejmowac sie krytyka tylko byc soba takim jaki jest naprawde. Innego Pana Marszalka nie ma - jest to ciekawy i prawy czlowiek, ktory przysluzyl sie zyciu politycznemu w Polsce itp. i rozwojowi polskiej sceny politycznej stad widac sa ataki innych politykow z innych opcji na Pana Marszalka i obecna koalicje. Powodzianom owszem ze mozna pomoc, ale najpierw niech te wody opadna a potem oszacowanie strat i odbudowa po zniszczeniach jakies spowodowala woda.

    Odpowiedz
  • n(2010-06-11 18:25) Zgłoś naruszenie 00

    Czemu media tez nie chca pokazac zalet Pana Marszalka Sejmu Bronislawa Komorowskego tylko to iz jest za nudny. Ma taka budowe ciala, odpowiedni wiek i wyksztalcenie ktore wykorzystuje sie w zyciu politycznym. Media powinny rowniez docenic to co Pan Marszalek robi dobrego dla Polski. Czasem sie zdarza roznice zdan ale tylko po to zeby bylo lepiej i wszystko wrocilo do normy.

    Odpowiedz
  • n(2010-06-11 18:21) Zgłoś naruszenie 00

    Jesli ludzie by naprawde mysleli to pomyslel by o Polsce z tradycja ktora Pan Bronek prezentuje - rodzina tradycyjna z przyszloscia mozliwa do zrealizowania. Spoleczenstwo nie widzi jak caly czas pan Marszalek Komorowski jest bezlitosnie atakowany mimo ze nikomu nic zlego w zyciu nie zrobil. PIS postepuje zbyt ostro ze swoimi konkurentami.

    Odpowiedz
  • n(2010-06-11 18:17) Zgłoś naruszenie 00

    Czasow lat 2005-2007 chyba polacy juz zapomnieli co sie dzialo i moim zdaniem te lata byly dla polski stracone po prostu. Szalalo CBA, kazdy bal sie o swoja skore i wolal w domu siedziec niz z kimkolwiek zadzierac. Nie sa te czasy kiedy rzadzilo PIS-LPR-Samoobrona ich powrotu, ludzie niemile wspominaja te czasy. Czy nie lepsza alternatywa b byla obecna koalicja. Nie szalej CBA ani zadna inna instytucja ktora moze szarego obywatela skontrolowac. Istnieje demokracja i moim zdaniem obecna koaliicja PO-PSL jest naprawde dobra - pracodawcy moga tez skorzystac z pakietu antykryzysowego zeby przetrwac przez kryzys w slabszym czasie.

    Odpowiedz
  • polka(2010-06-11 13:28) Zgłoś naruszenie 00

    niestety naród ma oczy szeroko otwarte i już wie czym jest manipulacja-przywłaszczaniem państwa przez patformę,żaden miro,zbycho ,rycho i inni nie zafascynowali ..bydła.../w/g bartoszewskiego/,zaś reszta ferajny na czele z palikotem niestety też nie,bo w/g starego przysłowia to platformie pod rozwagę ,,Pan Bóg jest cierpliwy,ale sprawiedliwy ,, i niestety wtedy nawet putin nie pomoże!!!

    Odpowiedz
  • boni(2010-06-11 12:30) Zgłoś naruszenie 00

    polaczyc to wszystko to wychodzi wielki smrod: TUSK,PO,KOMOROWSKI,SCHETYNA,PALIKOT,SOWIECI plus kilu skorumpowanych kolesi ,toma byc przyszla POLSKA ,ci co na nich beda glosowac to maja cos z glowa !!!

    Odpowiedz
  • charliefrown(2010-06-11 12:10) Zgłoś naruszenie 00

    zgadzam się z Tomaszem, że bez sensu jest argument "bo świat będzie się z nas śmiał jak wybierzemy Kaczyńskiego". Po pierwsze Komorowski popełnia takie gafy, że jego cytaty będą wymieniane obok niedorzeczności Dana Quayle'a tudzież GW Busha. Po drugie, tak na dobrą sprawę nikogo na świecie poza Putinem, Merkel i garstką lewackich dziennikarzy zagranicznych fakt kto zostanie Prezydentem RP ani nie ziębi ani nie grzeje . Jeśli chcą nabijać się z nas to i tak to uczynią. Mając super trendy premiera i ekipę rządzącą wciąż pozostajemy przedmiotem drwin w internecie - wpiszcie sobie hasło "Polandball". Z kolei tzw. polish jokes znane są od lat 80. ub. wieku.

    Odpowiedz
  • bulba(2010-06-11 11:52) Zgłoś naruszenie 00

    "Proponuję jeden na jednego, honorowo. U mnie na podwórku nazywało to się solówą" - powiedział KOMOROWSKI w wywiadzie dla "Faktu"
    Hrabia z podwórka. Nawet nie hreczkosiej, tylko zwyczajny menel.

    Odpowiedz
  • Prezydent musi mieć autorytet(2010-06-11 11:29) Zgłoś naruszenie 00

    A w naszej kochanej Polsce już nikt nie ma autorytetów.
    Brak prawdziwych liderów, ludzi z haryzmą i prawdziwą, a nie na użytek wyborów jakąś wizją Polski, którą choć w 0,00001% by realizowano.

    Znowu trzeba kogoś wybrac.
    Najlepiej mniejsze zło. - i w takim kierunku jest dyskusja wyborców

    Odpowiedz
  • Tomasz(2010-06-11 10:55) Zgłoś naruszenie 00

    Czytam komentarz: "Czy Polacy chca takiego prezydenta ? Bezdzietnego - znów obciach na skalę światową" i żal mi się robi tego komentatora.

    Polska to JEDYNY kraj na świecie w którym ktoś podnosi argument typu "bo się będą z nas śmiać".

    Do jasnej cholery wyobraźcie sobie Niemców albo Francuzów którzy mówią: "Nie będziemy głosować na Sarcozego (lub Merkel) bo Polacy będą się z nas śmiać". Widzicie to? Bo ja nie. Żenada po prostu.

    Odpowiedz
  • jaminek(2010-06-11 10:36) Zgłoś naruszenie 00

    Dziw bierze, że ludzie "uszczęśliwiani" nowymi ustawami PO nadal chcą głosować na Komorowskiego. Jak w tak biednym kraju jak Polska jest tylu zwolenników liberalizmu, który trzepie ich wszystkich po dupach. A jak już słyszę, że wybór Kaczyńskiego to: "znów obciach na skalę światową" to mi żal cytującego i jego kompleksów. Kaczyński to nie jest najlepszy wybór, to fakt, ale w obecnej sytuacji nie ma innej alternatywy aby powstrzymać złodziei z PO, którzy szykują nam niewolniczy kapitalizm.

    Odpowiedz
  • n(2010-06-11 10:30) Zgłoś naruszenie 00

    Panu Marszalkowi zdarzaja sie czasem gafy, ale nie ma nieomylnego czlowieka. Pan Marszalek sejmu to stabilizacja dla Polski i profesjonalna wiedza oraz zarzadzanie z duzym doswiadczeniem politycznym.

    Odpowiedz
  • Wyborcy Kaczyńskiego to ciche wody(2010-06-11 10:12) Zgłoś naruszenie 00

    Oficjalnie gosza że zagłosują na Komorowskiego bo tak wypada mówić.
    Ale prawda jest inna.

    Odpowiedz