Wybory prezydenckie 2010: Joanna od Kaczyńskiego

autor: Agnieszka Sopińska01.05.2010, 03:00

Widziała wojnę z bliska, dziś toczy walkę o sukces prezesa PiS

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (21)

  • Danula(2010-05-03 12:59) Zgłoś naruszenie 00

    Poprę Jarosława jeżeli uda mu się przeżyć wraz z kotem za minimalną
    rentę Polaka (wyżywienie,media,lekarstwa...) chociaż jeden miesiąc .

    Odpowiedz
  • idealistka(2010-05-01 11:06) Zgłoś naruszenie 00

    będę popierała Kaczyńskiego ,ponieważ nie jest lawirantem i nie kłamie.

    Odpowiedz
  • gieleta(2010-05-09 07:49) Zgłoś naruszenie 00

    Tak z rozmów towarzyskich wnioskuję, że gdyby pani Joanna była kandydatką na prezydenta, miałaby duże szanse na zwycięstwo, niezależnie od jej przynależności partyjnej - takich ludzi nam brakuje na czele Państwa. Dla jasności dodam, że mojemu środowisku daleko jest do PiS i obecnego kandydata.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • UCZENNICA LO(2010-05-07 14:34) Zgłoś naruszenie 00

    JESTEM ZA A NAWET PRZECIW UB BLIKIEM I PO WCAMIUBOWCAMI BO TO PRZYDUPASY SFABÓW I MOSKALI

    Odpowiedz
  • Andrzej Wesołowski(2010-05-02 00:24) Zgłoś naruszenie 00

    JEDYNA I OSTATNIA SZANSA DRODZY RODACY, POLSKA KREW ZNÓW SIĘ PRZELAŁA... WROGOWIE CZEKAJĄ JAK HIENY U NASZYCH GRANIC, BY NAS WYELIMINOWAĆ, POZBAWIĆ WSZELKICH TRADYCJI I CHRZEŚCIJAŃSTWA... NIE JESTEM SPECJALNIE RELIGIJNY, MAM WIELE ZARZUTÓW DO PEWNYCH LUDZI INSTYTUCJI KOŚCIELNYCH, ALE W HISTORII POD ZNAKIEM KRZYŻA ZAWSZE JEDNOCZYLIŚMY SIE W DUCHU NARODOWYM I ZNAJDOWALIŚMUY OCALENIE... GŁOSUJCIE ZA POLSKĄ POLSKĄ... POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z DUCHEM I SERCEM POLSKIM

    Odpowiedz
  • kama(2010-05-01 15:11) Zgłoś naruszenie 00

    Słowik zaspał a skowronek już nie wstaje skoro świt,
    świat na głowie robi stójkę, w telewizji jakiś zgrzyt.
    Co się stało, skąd te zmiany, skacowana Polska pyta
    To Kaczyński na osiołku na pałac ruszył z kopyta !

    Odpowiedz
  • Irwina ze slaska(2010-05-01 12:20) Zgłoś naruszenie 00

    prezydentem powinien byc Bronislaw Komorowski, odpowiedzialny,wyciszony i ma wspaniala aparycje.Jaroslaw Kaczynski nie nadaje sie tak jak Jego brat na prezydenta.ciagle cos knuje,i wybrzydza.powinien po smierci brata wyciszyc sie i na jakis czas zniknac z polityki.Dopuki nie ulozy sobie zycia rodzinnego.W tej chwili ma opinie /homo-niepewny/.

    Odpowiedz
  • zaba(2010-05-01 12:10) Zgłoś naruszenie 00

    gazeta wyboercza fakty i mity nie podwinely ogona pozostala czesc mas mediow dala cykora przestraszyli sie dziwisza i nagle odwrucili kota ogonem tym samym dali ciche przyzwolenie na przywlaszczenie wawelu przez kler tym samym wspolnie dolaczyli do zn komentarz masmedia

    Odpowiedz
  • zaba(2010-05-01 12:05) Zgłoś naruszenie 00

    gazeta wyboercza fakty i mity nie podwinely ogona pozostala czesc mas mediow dala cykora przestraszyli sie dziwisza i nagle odwrucili kota ogonem tym samym dali ciche przyzwolenie na przywlaszczenie wawelu przez kler tym samym wspolnie dolaczyli do zniewagi zasuzonych na wawelu najoierw prasa i ogolnie masmedia pisali informowali uczciwie o niskich sondazach obu braci prezydent uznany razem z bratem jako nqajwiekszy hamulcowy reform krajowych i unijnych a teraz jak za komuny ulice randa mosty i BOG WIE CO IMIENIEM KACZYNSKIEGO KIEDUS bylo lenina stalina a oni byli diabla warci to jakas paranoja ze strony masmediow albo knujecie jakis bombowy podstem inaczej dla milionow ludzi to co zrobily masmedia jest calkiem nie zrozumiale czyzby braklo wam twarzy i uczciwego honoru co wy wlasciwie robicie tego nawet i salomon nie rozwiaze no chyba ze lepiej wam podwinac ogony i cichutka przeczekac a pozniej powolutku powolutku wracac do swojego kiedy 90 procent ludzi was potrzeboje to was nie ma

    Odpowiedz
  • Jerzy(2010-05-01 10:34) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego Gazeta Prawna włącza się do kampanii wyborczej i umieszcza artykuł powodujący jątrzenie społeczeństwa poprzez nieodpowiedzialne komentarze.

    Odpowiedz
  • ADDa(2010-05-02 20:08) Zgłoś naruszenie 00

    ==>> 10
    Właśnie o to chodzi że kłamał i to nie raz.Jego zmarły brat też. A jakiś wybitnych wyników w rządzeniu oprócz skłócenia to ani jeden ani drugi nie mieli.

    Odpowiedz
  • kk(2010-05-01 09:29) Zgłoś naruszenie 00

    niech się joanna rozwiedzie i wezmie slub z kacz.ą bo głupio jechać jako przedsawiciel narodu z kotem.

    Odpowiedz
  • waldi(2010-05-01 09:10) Zgłoś naruszenie 00

    odpowiedż do POLSKA-jesteś chory.

    Odpowiedz
  • POLSKA(2010-05-01 04:09) Zgłoś naruszenie 00

    POLACY, NAJWYŻSZY CZAS ODBUDOWAĆ SOLIDARNOŚĆ WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI POD PRZEWODNICTWEM PREZYDENTA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO. POLSKA W POTRZEBIE. NASZ BYT, NASZYCH RODZIN SKRAJNIE ZAGROŻONY. HISTORYCZNI ZABORCY JUŻ CZEKAJĄ. ZDRAJCY NARODU POLSKIEGO, MAJĄCY DRUGIEGO KATYNIA KREW NA RĘKACH, JUŻ SIĘ NAS WYRZEKLI. CZAS NAGLI. POKAŻMY NASZĄ GODNOŚĆ, GDY JĄ NAM DEPCZĄ. BO NIE PRZESTANĄ JEŚLI IM TEGO NIE ZABRONIMY, NIE PRZECIWSTAWIMY SIĘ TEMU. W NASZYCH RĘKACH I CZYNACH NASZA PRZYSZŁOŚĆ, ALBO NAS WCALE NIE BĘDZIE.

    Odpowiedz
  • Marek(2010-05-01 08:24) Zgłoś naruszenie 00

    Polacy musimy trzymać sie razem i odbudować Solidarność ale tą naszą a nie Tuskowo Rychowo Bolkową .

    Odpowiedz
  • PISIOR(2010-05-01 08:16) Zgłoś naruszenie 00

    A co to za nowy brzydal ta Joanna?

    Odpowiedz
  • WINOPICIE(2010-05-01 05:57) Zgłoś naruszenie 00

    KOMPLETNY BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI !
    CZY OSOBNIK PEŁNIĄCY FUNKCJĘ PREZYDENTA RP NIE WIEDZIAŁ, ŻE BIERZE NA POKŁAD
    m.in. DOWÓDCÓW WSZYSTKICH RODZAJÓW SIŁ ZBROJNYCH ???!!! WYNIK ZNANY ! ALE TO NIE DZIWI, PRZECIEŻ ON NAWET PRACY SWOJEJ KANCELARII NIE POTRAFIŁ ZORGANIZOWAĆ !

    Odpowiedz
  • Matrix(2010-05-01 05:46) Zgłoś naruszenie 00

    Szanowna pani - program gospodarczy - TAK - program nadbudowy społecznej -NIE , pewne sprawy musicie przemyślieć, może kiedyś jednak się dogadamy!

    Odpowiedz
  • komtur(2010-05-01 05:44) Zgłoś naruszenie 00

    szkoda pani Joanny. Jarek i tak przegra , a wtedy zagryzą ją pissowskie bulteriery. Lepiej powołać Rycha Czarneckiego - jemu nic nie zaszkodzi i po wyborach może przejść do SLD bo jeszcze tam nie był.

    Odpowiedz
  • ireksw(2010-06-23 19:54) Zgłoś naruszenie 00

    wpiszcie w google-Osip Szczynukow lub też YOU TUBE-Orędzie do narodu TVP INFO

    Odpowiedz