W środę 7 października zakończyliśmy coroczną akcję "Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości". Kto chciałby obejrzeć zapis gali? Zapraszamy na retransmisję
GazetaPrawna.pl

Dziś największym zmartwieniem nas wszystkich jest pandemia koronawirusa. Ale drugim, które nie daje spokoju – los gospodarki. Firm i miejsc pracy. Z czasem – gdy uporamy się z epidemią – ta kwestia stanie się kluczowa. To nieprawda, że niewiele możemy zrobić. Spójrzmy na to inaczej: musimy zrobić wszystko, by straty – potencjalnie niewyobrażalne – były jak najmniejsze. To jest nasze wspólne zadanie. Musimy sobie zdać sprawę z tego, że naprawdę – dosłownie – „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”.

TU OBEJRZYSZ ===>>>>

Zapraszamy na retransmisję

Do tej pory pisaliśmy i mówiliśmy głównie o tym, co można i należy zrobić, by polska gospodarka lepiej się rozwijała. Podczas VIII edycji gali „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości” zastanowimy się, co jest konieczne, by przetrwała, a koszty pandemii dla niej, dla pracodawców i pracowników, dla społeczeństwa, były jak najmniejsze.

Tematem przewodnim tegorocznej gali będzie szukanie wartości w 2021 i próba zrozumienia, które z tektonicznych zmian roku 2020 mają charakter trwały. Co to oznacza dla biznesu, menadżerów i gospodarki.

Link do strony poświęconej całej akcji „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości” 2020: https://www.gazetaprawna.pl/konferencje/npbp2020/index.html