Zaskakujący sondaż wyborczy: PO zwycięża z 46 proc. poparciem, Palikot nie wchodzi do Sejmu

04.10.2011, 11:25; Aktualizacja: 04.10.2011, 18:56
Sondaż wyborczy

Sondaż wyborczyźródło: GazetaPrawna.pl

Sensacyjny sondaż GfK Polonia dla "Rzeczpospolitej" - PO zwycięża z ponad 40 proc. poparciem, a Ruch Palikota w ogóle nie wchodzi do Sejmu.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (30)

  • lili(2011-10-04 12:44) Zgłoś naruszenie 11

    w badaniach GFK od zawsze i zawsze Platforma na prowadzeniu ;zero wiarygodności ,szkoda sie zatrzymywać przy tym..

    Odpowiedz
  • Kubata(2011-10-04 13:51) Zgłoś naruszenie 10

    Kto uwierzy w takie wieści to przepadł i już nigdy się nie odnajdzie.

    Odpowiedz
  • thor(2011-10-04 13:15) Zgłoś naruszenie 10

    Pic na wode. A jezeli to prawda to ludzie wyjda na ulice a wtedy juz nie wygra niczego

    Odpowiedz
  • Polak(2011-10-04 13:59) Zgłoś naruszenie 00

    Jako człowiek bez wątpienia nie dorównujący poziomem przeciętnemu wyborcy PO bowiem:
    - urodziłem się w małym mieście (naonczas 300.000),
    - na Politechnikę Warszawską zdałem z rocznym opóźnieniem (wprowadzono ośmioklasową podstawówkę) i miałem już niestety 17 lat,
    - za pracę dyplomową uzyskałem tylko jedno wyróżnienie,
    - po skończeniu pracy na budowie od dwudziestu mam swoją mikro firmę,
    - mam czwórkę dzieci i jedną żonę płci żeńskiej,
    -posługuję się w miarę możliwości własnym umysłem,
    Jednym słowem porażka - i z tego powodu z przyjemnością i satysfakcją zagłosuję na PiS.
    Zapomniałem dodać, że moherowe berety są bardzo zdrowym i higienicznym nakryciem głowy. Dużo lepszym niż kaptur z nylonowego dresu na pustym łbie POwca.

    Odpowiedz
  • Pisarka(2011-10-06 00:01) Zgłoś naruszenie 01

    Zbyt mała przewaga PO! Zbyt wysoko PIS! Potrzebna mobilizacja!!!

    Odpowiedz
  • Emeryt(2011-10-06 19:07) Zgłoś naruszenie 00

    nie daj Bóg aby Polską rządzili kaczynski, fotyga , hofman, macirewicz, jojo bredziński, kaminski, ziebro i inne blaszczaki i rydzyki.
    Głosujmy na kogokolwiek byle nie na oszołomów. Chcemy spokoju!

    Odpowiedz
  • Polka i katoliczka(2011-10-05 21:22) Zgłoś naruszenie 00

    Do Pana Stanczyka: chcesz miec druga Bialorus w Polsce, glosuj glupcze na PiS. Osobiscie mam nadzieje, ze Polacy nie oddadza Ojczyzny w rece ludzi, ktorzy sa antysemitami, antyeuropejczykami, ... i w dodatku uwazaja, ze jesli jest sie katolikiem, to nalezy glosowac na PiS. Glupota i nienawisc ludzka nie zna granic. Z powazaniem dla wszystkich, ktorzy oddadza glos 9 pazdziernika.

    Odpowiedz
  • Alex(2011-10-05 18:36) Zgłoś naruszenie 00

    Wasze sondaże mają się tak do rzeczywistości jak upał do zimy! kiedyś już tytułowano Tuska 'Panem Prezydentem" , bo według wszelkich sondaży wygrał miażdżącą przewagą... Przyszły wybory i niespodzianka -Kaczor! Ot i tyle

    Odpowiedz
  • Pisarka(2011-10-06 00:07) Zgłoś naruszenie 00

    Tak, zgadzam się z Moherem, Kaczyński jest wybitny i dlatego wszystkim do niego daleko.

    Odpowiedz
  • ela(2011-10-05 09:20) Zgłoś naruszenie 00

    PO chce wygrac wybory na straszeniu obywateli PIS-em? Uczciwi obywatele nie boją się PIS-u. Czyżby uczciwych obywateli było mniej? Przekonamy się po wyborach.

    Odpowiedz
  • Bury(2011-10-04 21:32) Zgłoś naruszenie 00

    Ludzie ale wy jestescie naiwni... Rzeczpospolita opublikwoala ten sondaz tylko i wyłacznie zeby sprowokowac dyskusje o samych sondażach. Od dawna wiadomo ze sondaze mozna wlozyc miedzy bajki, a Rzeczpospolita juz od dawna o tym pisala. Poza tym "Rz" bardzo nie lubi PO i co chwile pokazuje jak kiepska i obludna to partia wiec wyniki tego sondazu to nic innego jak wysmiewanie sie z PO.

    Odpowiedz
  • Moher(2011-10-04 15:43) Zgłoś naruszenie 00

    Nawet jak PO ma 99,99 % poparcia to i tak zagłosuję na PiS.
    Uważam ,że Kaczyński jest bardzo dobrym politykiem, świetnie wykształconym , a przede wszystkim jest bystry i bardzo błyskotliwy.
    Inaczej mówiąc niektórym do niego jak stąd do Ameryki.

    Odpowiedz
  • ciąg dalszy cyrku sondażowego propagandy Po(2011-10-04 14:54) Zgłoś naruszenie 00

    To juz staje sie niesmaczne faworyzowania PO. dajcie jej od razu 99.9% poparcia a reszcie po 5% i bedzie spokuj. ZAŁOSNE to przedstawienie polskiej propagandy w wykonaniu pachołków lojalnych PO

    Odpowiedz
  • do 16(2011-10-04 14:16) Zgłoś naruszenie 00

    zpaomniałeś że jedynym trupem był członek PiS zamordowany w Łodz przez członka PO?

    Odpowiedz
  • zyczliwy(2011-10-04 14:00) Zgłoś naruszenie 00

    ja przepraszam za mój wpis w punkcie 11 , ale ja jestem bezrobotny, a centrala PO płaci mi po 5 zł za kazdy wpis niezaleznie od tego czy ma sens.
    Ja wiem, ze jestem ociężały umysłowo i nie mam nic sensownego do powiedzenia. Kiedyś chciałem sie zapisać do PiS ale mnie nie przyjęli, bo powiedzieli, że debili nie przyjmują. Doradzili mi bym zapisał sie do PO, bo tam przyjmuja nawet największych idiotów. Mieli racje, PO mnie przyjęło i dalo pracę na forach

    Odpowiedz
  • Pisarka(2011-10-06 00:04) Zgłoś naruszenie 00

    Podbijanie wyniku PO to gra na mobilizację miłośników PIS, a tu trzeba mobilizować wszystkich pozostałych przeciw PIS!

    Odpowiedz
  • sc(2011-10-04 12:17) Zgłoś naruszenie 00

    Pic na wodę fotomontaż

    Odpowiedz
  • *(2011-10-04 13:47) Zgłoś naruszenie 00

    ...a ja też głosuję na PiS a dlaczego?... bo tak :)

    Odpowiedz
  • siesie(2011-10-04 13:24) Zgłoś naruszenie 00

    zawsze i nawieki PO pis to obciach posmiewiski europy i swiata

    Odpowiedz
  • do: zaba(2011-10-04 13:13) Zgłoś naruszenie 00

    skoro uważa Pani, że DGP to "tuba PiSu", którego jak wnioskuję nie jest Pani zwolenniczką jaki jest cel lektury tegoż dziennika?

    w mojej ocenie nie jest kluczowe na kogo się zagłosuje - WAŻNE ŻEBY IŚĆ, a nie olać temat a przez kolejne 4 lata płakać jak jest źle - ZRÓB COŚ CO UWAŻASZ ZA WŁAŚCIWE a potem krytykuj

    Odpowiedz