35-latka sprzedała swoje dziecko w Niemczech? Prokuratura bada sprawę

13 lipca 2016

35-letnia mieszkanka gminy Radwanice w województwie dolnośląskim wyjechała do Niemiec z nowo narodzonym dzieckiem. Kobieta prawdopodobnie noworodka sprzedała.


Wzięła za nie 30 tysięcy złotych - podaje RMF FM. Sprawą w kierunku handlu ludźmi już zajęła się już prokuratura w Głogowie.

Źródło: RMF FM

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png