Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nie tylko Bukowel. 5 kurortów narciarskich na Ukrainie

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Sławsko Ukraińskie Sławsko przed wojną było nazywane "Zakopanem Bieszczadów Wschodnich", piękne tereny, niedaleko od Lwowa przyciągały narciarzy. Konkurencję stanowiła tylko Worochta, dalej położona od Lwowa (około 250 km), z wyższymi stokami dla wytrawnych narciarzy.
Sławsko Ukraińskie Sławsko przed wojną było nazywane "Zakopanem Bieszczadów Wschodnich", piękne tereny, niedaleko od Lwowa przyciągały narciarzy. Konkurencję stanowiła tylko Worochta, dalej położona od Lwowa (około 250 km), z wyższymi stokami dla wytrawnych narciarzy. / ShutterStock
Reklama

Komentarze(6)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Sarmata
  2018-08-29 13:45:52
  Ja przepraszam bardzo ale dla samych tanich papierosów i taniego alkoholu warto pojechać.
  2
 • Mariusz
  2018-03-15 19:38:34
  A po co się pchać na Ukrainę skoro w Polsce mamy tyle fajnych ośrodków, że co sezon można do innego jechać. W tym się wybraliśmy ze znajomymi do czorsztyn ski w Kluszkowcach, przyzwoite stoki, ceny do przyjęcia i jedzenie dobre
  10
  pokażodpowiedzi (1)
 • Pawel
  2018-10-01 11:56:59
  Warto :)))
  0
 • Es
  2019-01-10 23:43:31
  Do Mariusz! Nie byłem w Kluszkowcach, z uwagi na miejsce zamieszkania (Opolszczyzna) bazuję na Zieleńcu, Czarnej Górze (Sienna) oraz Czechach, a w okresie świąteczno-noworocznym byłem w Karpaczu i Szklarskiej. Jeśli chodzi o wyjazdy na wieczorną jazdę to z reguły Czechy- Filipovice, Ramzova, Branna. Ale ostatnie 3 wyjazdy feryjne w polskie góry zakończyły się totalną porażką : brak śniegu, niewiele tras otwartych, okropne kolejki do wyciągów no i ceny wyrywające z butów- zwłaszcza Czarna Góra , Szklarska i Karpacz .Powiedziałem - nigdy więcej ferii w polskich górach! Dlatego biorąc pod uwagę niewielkie ceny żarcia, alkoholu i noclegów oraz pewny śnieg może jednak warto kopnąć się na narty do Bukovela czy w ogóle na Ukrainę zakarpacką? Byłem we wrześniu w Truskawcu i ogólnie było *********** mimo pewnych obaw o stosunek Ukraińców do Polaków.
  1
  pokażodpowiedzi (1)
Reklama
Reklama

Zobacz więcej