PSL wchodzi do gry o SAFE 0 proc. Kosiniak-Kamysz zapowiada własny plan

Wicepremier, szef MON, prezes PSL, Władysław Kosiniak-Kamysz
Wicepremier, szef MON, prezes PSL, Władysław Kosiniak-KamyszPAP / Karol Zienkiewicz
19 marca, 16:51

Po decyzji marszałka Sejmu o wstrzymaniu prac nad tzw. SAFE 0 proc., Polskie Stronnictwo Ludowe zapowiada przedstawienie własnej koncepcji na prezydencki projekt. Wicepremier i minister obrony Władysław Kosiniak-Kamysz zapowiedział, że PSL przedstawi ją w piątek.

– Jako PSL przedstawimy rozwiązanie tego problemu. Jestem zainteresowany, żeby te pieniądze zostały wykorzystane i myślę, że zaproponujemy dobre rozwiązanie, które przyjmie też marszałek Czarzasty– powiedział w rozmowie z DGP wicepremier i minister obrony Władysław Kosiniak-Kamysz. Jak zapowiedział, szczegóły propozycji PSL mają zostać przedstawione w piątek podczas transmisji w mediach społecznościowych.

Pozostało 89% treści
Wybierz pakiet i czytaj bez ograniczeń.

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png