- Zdrowym odruchem będzie niepodawanie ręki Korwin-Mikkemu. Dla higieny, nie tylko mojej ręki - mówi poseł Twojego Ruchu Robert Biedroń. Drwi z tej deklaracji poseł Nowej Prawicy Przemysław Wipler: - Już widzę jak strasznie dramatycznie boleje Korwin-Mikke, że Biedroń nie chce podać mu ręki - mówi Wipler reporterowi telewizji Superstacja.

- Jak faszyści dochodzili do władzy, to niestety było nadal wiele osób w Niemczech, które chciały im podawać rękę. Uważam, że już wtedy trzeba było stworzyć kordon sanitarny i oddzielić ich od zdrowej części społeczeństwa. Korwin-Mikke w 2014 roku prowadzi politykę, którą prowadzili naziści zanim doszli do władzy - mówił reporterowi Superstacji poseł TR Robert Biedroń.
- Zdrowym odruchem będzie niepodawanie mu ręki. Dla higieny, nie tylko mojej ręki, ale higieny życia politycznego - wyjaśnił Biedroń.

Z tego apelu drwi poseł Kongresu Nowej Prawicy Przemysław Wipler:

- Szef Biedronia, Janusz Palikot powiedział, że da w mordę Korwinowi jak go zobaczy i że go poczęstuje z piąchy - odcina się Wipler w rozmowie z Superstacją. I dodaje: - Już widzę jak strasznie dramatycznie boleje Janusz Korwin-Mikke, że Robert Biedroń nie chce mu podać ręki - śmieje się Wipler.