Sławomir Nowak powinien trafić do zakładu zegarmistrzowskiego, zostać modelem lub reklamować kosmetyki dla skazańców - drwią w telewizji Superstacja politycy opozycji.

Reporter telewizji Superstacja pytał polityków, jaką pracą powinien zająć się Sławomir Nowak, który odszedł z PO i zakończył karierę polityczną. Parlamentarzyści opozycji nie szczędzili byłemu ministrowi złośliwości.

- Mam wrażenie, że Sławomir Nowak wybrał już swoją przyszłość. Pewnie zostanie zegarmistrzem. To jest miejsce, w którym znakomicie się odnajdzie - mówił Superstacji Krzysztof Gawkowski, sekretarz generalny SLD.

Z kolei Zbigniew Ziobro z Solidarnej Polski radził: - Zawsze można wrócić do profesji, którą się wykonywało. Wiem, że kiedyś Nowak parał się modelingiem. Chodził na wybiegach i miał w tym ponoć duże wzięcie, więc zawsze może wrócić - proponował Ziobro.

Przemysław Wipler z Kongresu Nowej Prawicy widzi przyszłość Nowaka w reklamie:- Jakby były jakieś kosmetyki dla skazańców, to może byłby całkiem niezły w tej roli. Poza tym wydaje się słaby do reklamowania czegokolwiek - powiedział Wipler reporterowi Superstacji.