Hofman: Arłukowicz do dymisji. Prof. Chazan to najszlachetniejszy człowiek, prowadził ciążę mojej żony

10 czerwca 2014

„Prof. Chazan prowadził zagrożoną ciążę mojej żony. To elita. To najszlachetniejszy człowiek. Atak na niego jest skandaliczny”- mówi Adam Hofman w Kontrwywiadzie RMF FM. Gość Konrada Piaseckiego jest oburzony reakcją Ministerstwa Zdrowia na sprawę odmowy aborcji dziecka, które - jak orzekli lekarze - z powodu wad genetycznych umrze wkrótce po porodzie.

„Gdyby Arłukowicz i Neumann mieli odrobinę honoru, powinni podać się do dymisji” - uważa polityk PiS. „Arłukowicz i Neumann to faceci, którzy nie dorastają prof. Chazanowi do pięt. Trzeba bronić takich szlachetnych ludzi jak profesor Chazan” - apeluje.

Fałszowanie wyborów? „Mamy dowody. W komisjach nawet 20-30 głosów było przenoszonych z kupki PiS na PO” - twierdzi rzecznik PiS. „Jak widzę tych łotrów z PO i PSL, to wierzę, że są zdolni do wszystkiego” - dodaje. „Zawsze jesteśmy twardzi”, ale „w obecnym kształcie prawnym możemy tylko wykupić kawałek wyspy Uznam i założyć tam alternatywne państwo” - mówi pytany o dalsze kroki PiS w sprawie rzekomo sfałszowanych wyborów do PE.

„Nie mieliśmy możliwości. Odmówiono nam dostępu do danych. W zarządzie spółki liczącej głosy dla PKW działacze PO” – tłumaczy, pytany czy zgodnie z zapowiedziami PiS-owi udało się przeliczyć głosy ze wszystkich komisji wyborczych.

Kandydat PiS na prezydenta? „Wiele osób namawia prezesa Kaczyńskiego” - ujawnia Adam Hofman w RMF FM.

Autopromocja
381367mega.png
381364mega.png
381208mega.png
Źródło: Media

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.