SLD o expose Tuska: nie poprzemy rządu w sprawie podwyższenia wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn

18.11.2011, 14:24; Aktualizacja: 18.11.2011, 19:32

Deklarujemy wolę współpracy z rządem w najważniejszych dla Polski sprawach, jednak musi być ona obustronna - zadeklarował w piątek szef klubu SLD Leszek Miller. Poparł niektóre postulaty expose premiera Donalda Tuska, jednak - zapowiedział - SLD zagłosuje przeciw wotum zaufania dla rządu.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • cvvv(2011-11-20 10:09) Zgłoś naruszenie 00

    wyjdźmy na ulicę, bo tego dłużej już nie da się znieść, oraz do 67 lat gdzie mundurówka, sędziowie i inni pracują dużo mniej i nie płacą składek ZUS, am y mamy *********** o lasce, paranoja.,

    Odpowiedz
  • lodzianin(2011-11-18 17:34) Zgłoś naruszenie 00

    Jonski, przygarnales juz do domu ktoregos z meneli ktorych nie pozwalasz wyrzucac z reprezentacyjnego centrum Lodzi?

    Odpowiedz
  • olecczanka(2011-11-18 18:06) Zgłoś naruszenie 00

    haa chcą wydłużyć wiek emerytalny żeby mało kto go dożył, wówczas nie będa musieli wypłacac emerytur. O górnikach i innych takch to premier wspomniał a o zwykłych fizycznych pracownikach, którzy równie cięzko pracują to już zapomniał.

    Odpowiedz
  • p(2011-11-18 20:20) Zgłoś naruszenie 00

    Emerytur przy zapewne konieczności płacenia na słuzbę zdrowia wielu nie dożyje. Kasa zostanie " tłustym kotom"

    Odpowiedz
  • ewer(2011-11-19 11:42) Zgłoś naruszenie 00

    Za państwo kolesi przeba placić.NAIWNY NARODZIE,łupią i walą cie w rogi,a ty się cieszysz.

    Odpowiedz
  • benek(2011-11-19 07:53) Zgłoś naruszenie 00

    WASZE POPARCIE SIĘ LICZY TYLE SAMO CO POPARCIE PiSu CZY PALIKOTA!!! PARTIA RZĄDZĄCA MA WAS W D... I MA RACJĘ !!!

    Odpowiedz
  • maria(2011-11-21 14:42) Zgłoś naruszenie 00

    podwyższenie i zrównanie wieku emerytalnego uważam za chore, uważam że obecny wiek emerytalny jest zawyżony, a tu jeszcze chcą więcej. Jestem kobietą mam 51 lat, urodziłam czworo dzieci, mam 33 lata pracy i na więcej już nie mam zdrowia. Kto z nas dożyje tego wieku, patrząc po moich rodzicach- to mama nie dożyłaby wieku emerytalnego, a tato z korzystałby tylko 1 rok, tyle by się nacieszyli z emerytury. Do przejścia na emeryturę powinno się brać lata pracy, a nie tylko wiek.

    Odpowiedz
  • bezsilna(2011-11-24 22:16) Zgłoś naruszenie 00

    Mam 34 lata pracy przeszłam już wiele reform w tym podłym kraju, jestem już zmęczona, zestresowana nawałem pracy ale kogo to obchodzi pracujcie jescze trochę to może padniecie i mają składki ZUS do przodu, a moje dziecko dorosłe po studiach siedzi w domu albo pracuje na czarno lub cud boży na umowę zlecenie po 10 godzin dziennie za mniej niż minimum najniższej krajowej. Niezły pomysł ma Tusk na zlikwidowanie tak ogromnego bezrobocia. Większość starszych ciężko pracuje więc dlaczego mamy ponosić konsekwencje nieudaczników w rządzie, którzy grabią tylko dla siebie.

    Odpowiedz
  • niezadowolony(2011-12-01 08:31) Zgłoś naruszenie 00

    Zamioast tutaj wylewac swoje zale i biadolic wyjdzmy na ulice bo inaczej w tym kraju nie dozyjemy nawet 4o tki bonas wykoncza wczesniej!!! Narodzie---obudz sie!!!

    Odpowiedz