Przemoc rówieśnicza w szkołach. "Jako dorośli ponosimy odpowiedzialność"

dziecko, samotność
Przemoc rówieśnicza w szkołach. "Jako dorośli ponosimy odpowiedzialność"Shutterstock
26 lutego, 17:46

Podczas posiedzenia sejmowej komisji ds. dzieci i młodzieży debatowano o problemie przemocy rówieśniczej w szkołach. Rodzice, eksperci i przedstawiciele resortów zgodnie podkreślali potrzebę zmian systemowych w tym zakresie.

Czwartkowe posiedzenie sejmowej komisji ds. dzieci i młodzieży poświęcono problematyce przemocy rówieśniczej wśród dzieci i młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem skali zjawiska, jego form oraz działań profilaktycznych i pomocowych.

Pozostało 96% treści
Wybierz pakiet i czytaj bez ograniczeń.

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png