Jak organizować szkolenia

22 maja 2007

W interesie pracodawcy jest dbanie o dokształcanie swojej kadry. Są jednak szkolenia, które nie służą bezpośrednio potrzebom pracodawcy, a mimo to ich przeprowadzenie jest obowiązkowe.

Czy zawsze potrzebna jest umowa o dokształcanie

W czerwcu i lipcu dwóch pracowników naszej firmy będzie uczestniczyć w kilkutygodniowych szkoleniach z nowoczesnych technik sprzedaży. Są one finansowane ze środków firmy, a jego uczestników nie zobowiązujemy do przepracowania ściśle określonego okresu po ich ukończeniu. Czy w takiej sytuacji potrzebna jest umowa?

Pozostało 96% treści
Wybierz pakiet i czytaj bez ograniczeń.

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Źródło: GP

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png