Rok 2024 to dobry czas dla przedsiębiorców, którzy myślą o rozwoju swojej działalności. W pierwszych miesiącach roku będzie można składać wnioski o dofinansowanie w ramach różnych programów, zarówno krajowych, jak i regionalnych. Unia Europejska przeznacza środki finansowe na programy i inicjatywy mające na celu wspieranie sektora przedsiębiorczości. Dotacje te mogą być przeznaczone na inwestycje w nowoczesne technologie i innowacje, wsparcie eksportu, czy też na działania związane z ochroną środowiska, szkoleniami i podnoszeniem kompletacji zawodowych pracowników i właścicieli firm. Dzięki wsparciu unijnemu firmy mają szansę na rozwój, zwiększenie konkurencyjności i efektywności działania oraz wejście na nowe rynki zbytu.

4 marca 2024 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się konferencja "Finanse dla Rozwoju", na której przedsiębiorcy z całej Polski otrzymają kluczowe informacje na temat zagadnień dotyczących dotacji unijnych i rządowych dla przedsiębiorstw, ścieżek finansowania dla startupów oraz MŚP, a także inwestycji w innowacje.

Konferencja "Finanse dla Rozwoju" będzie doskonałą okazją dla przedstawicieli firm, ekspertów oraz reprezentantów administracji publicznej do dyskusji nad tymi kwestiami. Po zakończeniu konferencji przewidziana jest również ceremonia wręczenia nagród "Dobra Firma" dla najwybitniejszych firm w regionie, w czterech kategoriach.

Wydarzenie nie tylko dostarczy cennych informacji i wskazówek, ale również umożliwi nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych. To niezwykła okazja, którą warto wykorzystać dla własnego rozwoju biznesowego i poznania najnowszych trendów na rynku finansowym.

Aby wziąć udział w konferencji, konieczna jest wcześniejsza rejestracja, która jest już dostępna online pod adresem: https://tiny.pl/dhcjj

Więcej szczegółów na temat agendy wydarzenia oraz prelegentów można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej: finanse.zpp.net.pl.

🌟 Nie przegap szansy! Zdobądź dostęp do unijnych funduszy na rozwój firm. Dowiedź się, jak otrzymać dofinansowanie! 🌟