Na tym samym profilu, na którym 2 miesiące temu pojawił się film z szaleńczej jazdy ulicami Warszawy Roberta N. ps. Frog, pojawiło się nowe nagranie. Tym razem kierowca białego BMW jeździ wokół placu Zbawiciela.

"BMW M3 E92 Rainbow Drift" to tytuł nowego nagrania, na którym widać jak kierowca białego BMW driftuje wokół placu Zbawiciela. Większość ujęć, podobnie jak wcześniej, pochodzi z wnętrza samochodu.

Popisy kierowcy bezskutecznie próbowała przerwać straż miejska. Funkcjonariusze chcieli zablokować drogę kierowcy, ten jednak wyminął radiowóz i uciekł Al. Wyzwolenia.

Jak informuje portal tvnwarszawa.pl nagranie nie jest nowe. Pewne szczegóły (wyjeżdżający z Marszałkowskiej samochód czy szary van zaparkowany obok kościoła) świadczą o tym, że pokazuje jazdę uwiecznioną na krótszym i wykonanym z innego miejsca filmiku, który w sieci pojawił się już w czerwcu.

Potwierdza to w rozmowie z portalem policja. - Znamy to nagranie. Sytuacja miała miejsce 7 czerwca, poinformowała nas o nim straż miejska - mówi tvnwarszawa.pl Mariusz Mrozek, rzecznik komendy stołecznej policji. - Film jest częścią materiału dowodowego w sprawie prowadzonej przez prokuraturę w Płocku - dodaje.