Jutrzejsza rekonstrukcja rządu interesuje Polaków nie tylko ze względu na politykę, ale także na pieniądze. I nie chodzi o to jak nowy rząd będzie nimi gospodarować. Okazuje się, że w związku ze zmianami planowanymi przez premiera przyjmowane są już zakłady. Na kogo warto postawić - podpowiada zestawienie serwisu bukmacherskiego STS.pl.

Bukmacherzy najmniejsze szanse na utrzymanie się na stanowisku widzą dla Barbary Kudryckiej, o której piszą, że "za każdą złotówkę postawioną na odwołanie do wygrania jest jedynie 1 złoty 5 groszy). "Pewniakami" do odejścia są także Joanna Mucha (1 złoty 10 groszy za złotówkę", Krystyny Szumilas (1 złoty 15 groszy za złotówkę) i Michała Boniego (1 złoty 18 groszy za złotówkę)

Według typów STS nieokreślone pozostają losy Jacka Rostowskiego. "Do wygrania 1 złoty 35 groszy w przypadku odejścia, 2 złote 70 groszy w przypadku pozostania na stanowisku" - czytamy w komunikacie serwisu.

Bukmacherzy wierzą natomiast w Marcina Korolca i Bartłomieja Sienkiewicza. "Obstawiając ich odwołanie można wygrać odpowiednio 2 złote 90 groszy i 3 złote 40 groszy za każdą postawioną złotówkę. Ministrem, który według analityków STS ma podobne szanse na zachowanie stanowiska oraz odwołanie, jest Bartosz Arłukowicz" - informuje Paweł Rabantek, specjalista ds. komunikacji STS.pl.