Bilety na mecz Polska-Anglia, który został przełożony z wtorku na środę, zachowują ważność - poinformował na swojej stronie internetowej PZPN. Mecz, z udziałem publiczności, ma rozpocząć się o godz. 17. Kibice mogą wchodzić na stadion od godz. 14.

"Bilety i zaproszenia na mecz, który nie odbył się wczoraj zachowują ważność, bez względu na stan w jakim się znajdują. Osoby, które same skorzystały z możliwości wydrukowania biletu z systemu kupbilet.pl proszone są o ponowne jego wydrukowanie" - napisał PZPN w środowym komunikacie.

PZPN informuje, że reklamacje dotyczące niewykorzystanych biletów będzie można składać w miejscu ich zakupu. Osoby, które kupiły bilet przez stronę www.kupbilet.pl, będą mogły składać reklamacje online. PZPN zastrzega, że reklamacje osób, które nie mają biletów, nie będą uwzględniane.

Ulewny deszcz i fatalny stan murawy uniemożliwił we wtorek rozegranie spotkania eliminacji mistrzostw świata w piłce nożnej między Polską a Anglią na Stadionie Narodowym w Warszawie. Mecz został przełożony na środę. Piłkarze ponownie wyjdą na murawę w środę o godz. 17.00.