W kwietniu rusza konkurs zorganizowany przez Wolters Kluwer na najlepszy blog, w którym aplikanci podzielą się swoimi spostrzeżeniami w temacie trudnych pytań, stresu związanego z przygotowaniem do kluczowego testu, zarwanych nocy, sposobami na przyswojenie treści setek ustaw.
Aplikanci radcowscy, adwokaccy, sędziowscy, notarialni i komorniczy przez trzy tygodnie będą opisywać swoje przygotowania do egzaminu na www.student.LEX.pl/blog. Zwycięzcę wyłoni najbardziej obiektywne jury – internauci.
Czytelnicy bloga student.LEX.pl będą mogli głosować na ulubionego blogera przy pomocy systemu oceniania notatek.
Nagrodą główną w konkursie będzie laptop o wartości 2500 zł, a dla trzech finalistów: pakiet książek Aplikacja 2011 i program LEX przed Aplikacją.
Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wejść na www.student.LEX.pl, zalogować się i … blogować. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu http://student.lex.pl/blog.
Zobacz także:
Konkurs kancelarii K&L Gates na najlepszy esej
Konkurs im. Franza Steina na esej
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.
Wpisz adres e-mail wybranej osoby, a my wyślemy jej bezpłatny dostęp do tego artykułu