Zostali zatrzymani kilka godzin po dokonaniu zbrodni. Zarzut zabójstwa usłyszeli 18-letni Kamil N. i 18-letnia Zuzanna M. Oboje przyznali się do zamordowania rodziców Kamila N.

Do zbrodni doszło w miejscowości Rakowiska koło Białej Podlaskiej w nocy z piątku na sobotę. Para wpadła w ręce policji w Krakowie, kilka godzin po dokonaniu zbrodni. Została namierzona w jednym z mieszkań w Krakowie.

- Tam też zostali zatrzymani. W mieszkaniu znaleźliśmy susz roślinny, który po przebadaniu okazał się marihuaną. Ale zabezpieczyliśmy również przedmioty, które mogą mieć związek z zabójstwem - wyjaśnia podinspektor Mariusz Ciarka z małopolskiej policji.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się Informacyjna Agencja Radiowa, w miejscu gdzie ukrywali się zatrzymani policjanci zabezpieczyli świeżo wyprane ubrania, na których najprawdopodobniej znajdują się plamy krwi. Prokuratura sprawdza, czy 18-latkowie w chwili zbrodni byli pod wpływem narkotyków. Kamil N. i Zuzanna M. są parą. Motywem zbrodni miał być brak akceptacji ze strony rodziców związku zatrzymanych. Za zabójstwo grozi im nawet dożywocie.