"Twoje bękarty zdechną, a ty zostaniesz rozszarpana na strzępy", "Jesteś świadoma, że jeżeli kundlowi zdejmiemy ochronę, to nikt z was nie przeżyje" - takiej treści SMS-y otrzymuje Katarzyna Tusk. Podczas konferencji prasowej cytował je premier.

Donald Tusk podczas konferencji prasowej dementował doniesienia "Super Expressu" o tym, że jego córka korzysta z ochrony BOR: "Córka nie korzysta z ochrony BOR. Jest tylko czasami dyskretnie obserwowana ze względu na zagrożenia" - powiedział premier i zacytował niektóre z pogróżek pod adresem Katarzyny Tusk:

"Twoje bękarty zdechną, a ty zostaniesz zabita. Tu jest niecenzuralne słowo... rozszarpana na strzępy wraz z całą rodziną. Jesteście parszywym pomiotem smoleńskiego mordercy ".

"Przekaż ryżemu kundlowi, że zostanie zabity za mord smoleński. Ty bezrobotna dziwko też zostaniesz zabita. I cała Wasza rodzina. Bo ścierwo ryżego kundla musi być wytępione do pięciu pokoleń ".

"Chciałem spytać, czy już wiesz, gdzie będziesz próbowała się ukryć i uciec, bo chyba świadoma jesteś, że jak kundlowi zdejmiemy ochronę, to i z was nikt nie przeżyje".