Maciej Bydliński nie ukończył slalomu - drugiej konkurencji alpejskiej superkombinacji. Polak po zjeździe zajmował 35. pozycję.

Złoty medal igrzysk olimpijskich w Soczi w tej konkurencji zdobył Sandro Viletta. Szwajcar po zjeździe zajmował 14. pozycję, ale dzięki drugiemu czasowi w slalomie wygrał zawody.bWicemistrzem olimpijskim został Chorwat Ivica Kostelic, a brązowy medal zdobył Austriak Christof Innerhofer. Amerykanin Bode Miller - mistrz olimpijski w tej konkurencji z Vancouver - zajął 6. miejsce.

Sandro Viletta zdobył złoty medal igrzysk olimpijskich w Soczi w alpejskiej superkombinacji. Szwajcar po zjeździe zajmował 14. pozycję, ale dzięki drugiemu czasowi w slalomie wygrał tę konkurencję. Wicemistrzem olimpijskim został Chorwat Ivica Kostelic, a brązowy medal zdobył Austriak Christof Innerhofer. Maciej Bydliński po zjeździe zajmował 35. pozycję i pojedzie w drugiej grupie w slalomie.