Na terenie łódzkiej "filmówki" znaleziono niewybuch. 300 osób ewakuowano

31 października 2012

Około 300 osób ewakuowano z terenu łódzkiej "filmówki" po tym, jak podczas prac ziemnych prowadzonych na podwórku szkoły znaleziono pocisk z okresu II wojny światowej - poinformowała w środę PAP rzeczniczka łódzkiej policji Joanna Kącka.

Dodała, że dla bezpieczeństwa wyłączono z ruchu odcinek ulicy Targowej przy której znajduje się Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera. Powiadomiono też już saperów z jednostki wojskowej w Tomaszowie Mazowieckim.

Według Kąckiej utrudnienia w ruchu związane z zamknięciem odcinka ulicy mogą potrwać około godziny.

Źródło: PAP

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png