Olimpiada w Londynie: Polscy siatkarze przegrali z Australijczykami 1:3

06.08.2012, 10:58; Aktualizacja: 06.08.2012, 13:24

Polscy siatkarze przegrali w Londynie z Australią 1:3 (21:25, 22:25, 25:18, 22:25). To był ostatni mecz obu drużyn w grupie A turnieju olimpijskiego. Biało-czerwoni już wcześniej zapewnili sobie udział w ćwierćfinale.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • kibicka(2012-08-07 09:59) Zgłoś naruszenie 00

    Moze chlopakom zaszkodzilo ostatnie sniadanie u premiera i dlatego robia wszystko zeby sie nie powtorzylo.A tak na seria grali do tej pory rewelacyjnie i moze im braklo sil kiedys musial przyjsc kryzys .Chlopaki jestem z wami!!!

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2012-08-07 07:19) Zgłoś naruszenie 00

    a Komorusek już szykował śniadanie z siatkarzami żeby sie ogrzac przy ich zwycieztwie...a tu nic.. sam musi wpierdo lić całą jajecznicę

    Odpowiedz
  • :D(2012-08-07 02:33) Zgłoś naruszenie 00

    ... jeeennny dajcie spokój kpiarze ...
    młotki wam dać a nie klawiaturę ...
    przegrali to mają "innego" przeciwnika w następnej rundzie ...

    ...tym samym przerywam wasze kpiarstwo płatne dzięcioły

    Odpowiedz
  • Dyskurs olimpijski(2012-08-07 00:38) Zgłoś naruszenie 00

    "Dyskurs" dwóch stałych MEND internetowych na wysokim olimpijskim poziomie...
    Będą chyba wreszcie medale dla Polski w konkurencji ... "krasomóstwa"
    internetowego i ... erystyki w internecie.

    Odpowiedz
  • wsiowy(2012-08-06 21:39) Zgłoś naruszenie 00

    Obrzydliwa atmosfera przekupstwa i kumoterstwa. Przestałem obserwować olimpiadę, To dno. Zero. Rozwiązać ten Polski Komitet Olimpijski. Żydostwo.

    Odpowiedz
  • leming(2012-08-06 18:47) Zgłoś naruszenie 00

    no jakto kto.. Kaczynski.. tak nam mówili na szkoleniach dla Młodych Demokratów w centrali PO

    Odpowiedz
  • Leo do leminga @ 1(2012-08-06 17:11) Zgłoś naruszenie 00

    A wiesz, kto za tym spiskiem stoi?

    Odpowiedz
  • Ar47(2012-08-06 14:54) Zgłoś naruszenie 00

    Ludzie co się dzieje jak nie maja sił to niech jadą do domu

    Odpowiedz
  • xxx(2012-08-06 14:39) Zgłoś naruszenie 00

    Wytłumaczenie porażki wydaje się nietrudne: wirtualna Zielona Wyspa nie mogła przecież wygrać z realną jaką jest Australia.

    Odpowiedz
  • leming(2012-08-06 14:25) Zgłoś naruszenie 00

    To jest niewątpliwie spisek uknuty przez niewdzięcznych sportowców przeciwko rządowi Premiera Tuska. Do spisku przyłączyli się teraz siatkarze. Premier przychylił sportowcom nieba,przyporządkował świetnych działaczy, wyszkolił nie szczędząc forsy i wysłał na olimpiadę. Mieli wszystko nawet wybudował na EURO nowe "autostrady" za 130 mld zł i stadiony piłkarskie za ... A tu taka kompromitacja.Wcześniej wspaniale zorganizowane EURO a teraz na olimpiadzie, co...? Niewdzięcznicy !!! A najgorsze to, że społeczeństwo popadnie w nieuzasadnioną apatię, bo przecież w kraju wszystko inne, jak przystało na zieloną wyspie jest wspaniałe, jak cały resort sportu ...z cudowną, profesjonalną Ministrą. Nic się nie stało, nic się nie stało Panie Premierze !

    Odpowiedz