Na trzecim miejscu w sondażu przeprowadzonym dla RMF FM znalazła się Małgorzata Kidawa-Błońska, która może liczyć na 10 proc. poparcia wśród warszawiaków.

Pozostali kandydaci startujący w stolicy mogą liczyć na znikome poparcie wobec wyników Tuska, Kaczyńskiego i Kidawy-Błońskiej.

Pozostałych kandydatów z listy PO - Jacek Rostowski, Joanna Fabisiak i Andrzej Czuma - popiera w sondażu jedynie 1 proc. ankietowanych. 5 proc. badanych zadeklarowało, że będzie głosować na PO, choć nie wie jeszcze, na kogo.

Na liście PiS na zdecydowane prowadzenie w Warszawie wysunął się w sondażu Jarosław Kaczyński z wspomnianym 15-proc. poparciem. Drugie miejsce zdobył Mariusz Kamiński (3 proc.), trzecie Małgorzata Gosiewska (2 proc.), a czwarte Karol Karski (1 proc.).

Największym zaufaniem warszawiaków wśród polityków SLD cieszy się Ryszard Kalisz, który może liczyć na 4-proc. poparcie. Za nim w sondażu uplasował się Marek Balicki, na którego chce zagłosować 1 proc. wyborców.

Na takie samo poparcie jak Ryszard Kalisz może liczyć w Warszawie Janusz Palikot. Na drugim miejscu w sondażu wśród polityków chu Poparcia Palikota znaleźli się Wanda Nowicka i Aleksandra Sendecka.

Spośród kandydatów PJN na największe poparcie w Warszawie może liczyć Paweł Poncyljusz (1 proc.).

1-procentowe poparcie ma także w sondażu RMF FM Władysław Kozakiewicz z PSL.