Autopromocja

Już nie trzeba będzie przechowywać Monitora Sądowego i Gospodarczego

30 stycznia 2013

Przedsiębiorca nie będzie już musiał przechowywać wydań Monitora Sądowego i Gospodarczego zawierających ogłoszenia i obwieszczenia, które go dotyczą. Propozycję zlikwidowania takiego obowiązku zawierają założenia do projektu ustawy o zmianie ustawy o wydawaniu Monitora Sądowego i Gospodarczego, które wczoraj przyjął rząd.

Zdaniem resortu sprawiedliwości, który przygotował tę nowelizację, nie ma potrzeby utrzymywać tego obowiązku, skoro obecnie możliwy już jest powszechny i nieskomplikowany dostęp on line do treści ogłoszeń zamieszczonych w MSiG.

W dodatku od 1 lipca 2012 r. wszystkie numery monitora, w tym również archiwalne, są dostępne w formie elektronicznej na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości.

Autopromocja
381367mega.png
381364mega.png
381208mega.png
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.