Brak podwyżki nie uzasadnia rozwiązania przez pracownika umowy o pracę bez wypowiedzenia. Wprost przeciwnie, naraża go na konieczność zapłaty odszkodowania pracodawcy.
Sprawa dotyczy P.D., który był zatrudniony na stanowisku operatora maszyn. Złożył on swojemu pracodawcy oświadczenie, że rozwiązuje z nim umowę o pracę. Powód? Nie dostał podwyżki. Spółka skierowała do pracownika pismo informujące, iż obowiązuje go trzymiesięczny okres wypowiedzenia, w związku z czym niestawiennictwo w pracy spowoduje podjęcie przez nią odpowiednich kroków prawnych. I tak też się stało. Spółka skierowała pozew przeciwko swojemu byłemu pracownikowi o zapłatę odszkodowania za nieuzasadnione rozwiązanie przez niego umowy o pracę bez wypowiedzenia. Sąd I instancji oddalił jednak powództwo. Przyjął, iż pozwany pracownik rozwiązał umowę o pracę bez wypowiedzenia, ale skoro nie wskazał w swoim piśmie przyczyny, to rozwiązanie nie nastąpiło w trybie art. 55 par. 11 k.p. Nie wskazał przy tym, na jakiej podstawie prawnej – w jego ocenie – miałoby do tego dojść.
Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.