W czasie wykonywania czynności służbowych zdarzają się sytuacje, w których jeden pracownik z winy innego ponosi uszczerbek. Kiedy pracodawca odpowiada za szkodę wyrządzoną przez podwładnego osobie trzeciej?
Zgodnie z art. 120 k.p. w razie wyrządzenia przez pracownika przy wykonywaniu przez niego obowiązków zawodowych szkody osobie trzeciej, zobowiązany do jej naprawienia jest wyłącznie pracodawca. Jeżeli zatrudniający naprawi uszczerbek, to pracownik ponosi odpowiedzialność na zasadach wynikających z k.p. W przypadku, kiedy strata została wyrządzona z winy nieumyślnej, pracodawca może żądać od podwładnego (w ramach regresu) rekompensaty w wysokości nieprzekraczającej 3-miesięcznego wynagrodzenia. Przepisy te mają na celu ochronę zatrudnionego wykonującego zadania służbowe, który wyrządza z winy nieumyślnej szkodę innej osobie (w tym także innemu pracownikowi). W takim przypadku jest on zwolniony z odpowiedzialności, a poszkodowany powinien zwrócić się bezpośrednio do pracodawcy z żądaniem naprawienia straty. Powyższe zasady mają zastosowanie tylko do sytuacji, kiedy pracownik działa w ramach wykonywaniach obowiązków służbowych.
Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.