Przedsiębiorstwa, zarówno duże, jak i z sektora małych i średnich firm, oferujące najlepszej jakości produkty, usługi i technologie, inwestujące z korzyścią dla siebie i naszej gospodarki, budujące wzorcową markę, zapraszamy do udziału w konkursie „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”.

W myśl hasła "Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości" szukamy firm, których produkty, usługi i technologie odnoszą rynkowe sukcesy w kraju i za granicą, są przykładem znakomitej jakości i nowoczesności, mają ogromny potencjał, stanowią powód do satysfakcji, a nawet dumy.

Firm, które nie ustępują światowej konkurencji; przeciwnie – świadczą o sile naszej gospodarki. I które mogą zapewnić jej dobrą przyszłość. Rozwój.

Szukamy też firm mających odwagę inwestować w Polsce i w innych państwach, myślących o ekspansji rynkowej i urzeczywistniających ją. Dzięki którym nasza gospodarka ma szansę wejść na wyższy poziom rozwoju.

Takie przedsiębiorstwa, zarówno duże, jak i z sektora małych i średnich firm – oferujące najlepszej jakości produkty, usługi i technologie, inwestujące z korzyścią dla siebie i naszej gospodarki, budujące wzorcową markę, zapraszamy do udziału w konkursie „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”.
Zgłoszenia przyjmowane są do 21.09.2018r.

Zgłoś swój udział w konkursie "Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości"

Zwycięzców w konkursie wybierze kapituła.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty podczas uroczystej gali finałowej w dniu 23 października podsumowującej coroczną, ogólnopolską akcję Dziennika Gazety Prawnej "Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości".

VI edycja projektu odbędzie się pod hasłem: „100 lecie ambicji - polski biznes w drodze do przyszłości”.

Codziennie w październiku, na łamach „Dziennika Gazety Prawnej” ukazywać się będą artykuły w cyklu „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”, natomiast we wtorki (2, 9 i 16 października) odbędą się debaty z udziałem przedstawicieli przedsiębiorców i ekspertów z rynku, prowadzone przez redaktora „DGP”.