Szefowa KE Ursula von der Leyen napisała na Twitterze, że spotkanie z premierem Polski Mateuszem Morawieckim było dobre. Wskazała, że poruszone zostały kwestie dotyczące m.in. klimatu, Funduszu Odbudowy i praworządności.
"Dobre spotkanie z polskim premierem Mateuszem Morawieckim dzisiejszego wieczoru na temat kluczowych europejskich kwestii: kolejnych kroków w osiąganiu naszych wspólnych celów klimatycznych i jutrzejszych propozycji, zielonej taksonomii, Fundusz Odbudowy oraz kwestii praworządności" - napisała Von der Leyen na Twitterze.
Morawiecki i Von der Leyen rozmawiali we wtorek w Brukseli na roboczej kolacji.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.
Wpisz adres e-mail wybranej osoby, a my wyślemy jej bezpłatny dostęp do tego artykułu