Putin nawołuje do wspólnego działania przeciwko terroryzmowi

Premier Putin w TV
Premier Putin w TVBloomberg
15 listopada 2015

Władimir Putin nawołuje do wspólnego działania przeciwko terroryzmowi. Prezydent Rosji podkreślił, że skuteczna walka z terrorystami wymaga zjednoczenia wysiłków społeczności międzynarodowej.

"Wszyscy widzieliśmy straszne rzeczy, które niedawno działy się w Paryżu. Współczujemy ludziom, którzy ucierpieli. Zawsze opowiadamy się za połączeniem starań w celu efektywnej walki z zagrożeniem terrorystycznym" - powiedział prezydent Rosji.

Jednocześnie zaznaczył, że należy działać z uwzględnieniem norm międzynarodowych i szanować prawa i interesy każdego państwa.

Władimir Putin mówił o tym podczas spotkania liderów największych gospodarek państw rozwijających się, które poprzedziło szczyt G20 w tureckiej Antalyi.

Autopromocja
381367mega.png
381364mega.png
381208mega.png
Źródło: IAR

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.