Wjechał motocyklem do galerii handlowej i wpadł w ręce policji. Policja zatrzymała siedemnastolatka, który od soboty był poszukiwany za wtargnięcie na crossie do największej galerii handlowej w Tarnowie.

Sprawca sam uwiecznił zajście na kamerze zamontowanej do kasku i umieścił film w popularnym serwisie internetowym. Widać na nim, jak przejeżdża crossowym motocyklem przez alejki sklepu i w bliskiej odległości mija zaskoczonych klientów.

„Policja prowadzi dochodzenie pod kątem narażenia na utratę życia i zdrowia klientów galerii” - mówi IAR nadkomisarz Katarzyna Cisło z małopolskiej policji. Mieszkaniec powiatu tarnowskiego jest już przesłuchiwany na komendzie policji. Nie zostały mu jeszcze przedstawione zarzuty. Wiadomo, że nie był dotychczas karany. Młody motocyklista odpowie również za inne przewinienia, których popełnienie uwiecznił na filmie.

„Można powiedzieć, że on sam się zdemaskował. Policjanci na nagraniu dopatrzyli się kilkunastu wykroczeń, zostanie z nich rozliczony” - dodaje nadkomisarz Cisło.