Giertych proponował publikację listy stu najbardziej wpływowych heteroseksualnych polityków. Powiedział, że zrobi to furorę, bo wszyscy będą się zastanawiać kogo brakuje. Żartował też na temat ostatniej rozmowy braci Kaczyńskich, tuż przed katastrofą w Smoleńsku - opowiada na antenie TV Superstacja Jan Piński, który uczestniczył w spotkaniu Giertycha z Nisztorem.

Homoseksualizm polityków i żarty z katastrofy smoleńskiej - to mają zawierać taśmy z rozmowy Giertycha i Pińskiego. Jan Piński, obecnie redaktor naczelny "Uważam Rze" powiedział w telewizji Superstacja, że doskonale pamięta przebieg spotkania z Giertychem i Nisztorem.

- Siedziało trzech dorosłych facetów i ponieważ wówczas przygotowywałem tygodnik (chodzi o "Wręcz przeciwnie" - przyp. red.), zapytałem Romana Giertycha czy nie może mi jakoś pomóc w wypromowaniu. Jedną z rzeczy, które zaproponował, było to żebym opublikował listę stu najbardziej wpływowych heteroseksualnych polityków. Powiedział, że zrobi to furorę, no bo wszyscy będą się zastanawiać kogo brakuje - opowiadał Jan Piński w TV Superstacja.

- Na tym polegał pierwszy dowcip obyczajowy. Drugi, jeśli chodzi o katastrofę smoleńską, to chodziło o taki fragment, że ja przyjaźnię się z jednym z dziennikarzy, który lansuje teorię zamachu w Smoleńsku. (Giertych - przyp. red.) powiedział: "Janek, no weź namów, żeby napisał stenogram ostatniej rozmowy Leszka z Jarkiem, opublikuj ją w tygodniku. Problem promocji masz rozwiązany, zaczyna się problem wiarygodności". Taki żart pada na taśmie - powiedział w studiu TV Superstacja Jan Piński.