Gowin razem z Wiplerem. Projekt byłego ministra sprawiedliwości o nazwie "Godzina dla Polski" poszerzył się o Republikanów. To na razie współpraca programowa.
Reklama

Jarosław Gowin mówił podczas konferencji, że on i stowarzyszenie Przemysława Wiplera podzielają te same wartości. Cele obu stron to postawienie na odpowiedzialność jednostki, obronę rodziny i wspieranie przedsiębiorczości.

Przemysław Wipler mówił, że współpraca z byłym ministrem sprawiedliwości to szansa na przeprowadzenie zmian w polskiej polityce. "Rozpoczynamy współpracę programową, dyskutujemy o politycznej" - powiedział były polityk Prawa i Sprawiedliwości. Wipler ponownie zachęcił członków swego stowarzyszenia i jego sympatyków do wzięcia udziału w konwencjach organizowanych w ramach akcji "Godzina dla Polski". Wyraził nadzieję, że połączeni wspólnymi wartościami i wspólną wizją zmian mogą z Gowinem dać nadzieję tym, którzy oczekują zmian.

Zarówno Jarosław Gowin, jak i Przemysław Wipler są przekonani, że dzięki współpracy obu środowisk uda się zmienić jakość polskiej polityki. Chodzi między innymi o skuteczne zreformowanie gospodarki i państwa.