Agnieszka Radwańska przegrała z Sereną Williams w finale Wimbledonu

07.07.2012, 14:23; Aktualizacja: 07.07.2012, 18:29

Agnieszka Radwańska przegrała z Amerykanką Sereną Williams 1:6, 7:5, 2:6 w swoim pierwszym wielkoszlemowym finale, który osiągnęła w turnieju na trawiastych kortach w Wimbledonie (pula nagród 16,1 mln funtów). Polka zostanie wiceliderką rankingu tenisistek.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • Andrzej(2012-07-07 17:53) Zgłoś naruszenie 00

    Wspaniała gra to efekt ogromnej pracy Agnieszki- taki wzór do naśladowania jest nam bardziej potrzebny niż jakieś statystyki, czy tytuły. Gratulacje!!!

    Odpowiedz
  • Leo do ant @ 1(2012-07-07 18:06) Zgłoś naruszenie 00

    Współczuję Ci.

    Odpowiedz
  • Wasyl(2012-07-08 00:04) Zgłoś naruszenie 00

    Do Leo:

    A czego tu współczuć ? Ludzie dziś karmieni są w mediach jakimiś sztucznie napompowanymi tabloidalnymi historyjkami, jak ta komentowana. Sport to biznes, do tego nie zawsze czysty (często to oszustwo) a media nie odpuszczają żadnej okazji, żeby w kółko nakręcać jakiś temat. Wiadomo, zaraz odzywają się oburzeni "patrioci", którzy leczą swoje narodowościowe kompleksy wynosząc pod niebiosa kogo tylko media określą super sportowcem. Miłych podniet fanatykom karmienia się medialnymi bzdurami życzę. Zawsze to jakaś ucieczka od tego waszego frustrującego żywota, nieprawdaż ?

    Odpowiedz
  • ant(2012-07-07 16:35) Zgłoś naruszenie 00

    Sport to dzisiaj biznes dla nielicznych, a większość ma swoje problemy. Ludzie nie mają pracy, ani perspektyw, ogrom problemów z utrzymaniem rodziny, a co rusz to mamy jakieś "igrzyska". Kogo to naprawdę obchodzi? Ja żadnej Radwańskiej nie znam, nic mnie to nie obchodzi, że ona gra w tenisa, a wszystkie media do mni9e krzyczą o jej wygranej, czy przegranej. To jej biznes, za którą bierze nie małą kasę. Co nam do tego?

    Odpowiedz
  • lestek(2012-07-07 18:31) Zgłoś naruszenie 00

    Gratuluję Ci Agnieszko.
    Pokazała dobry tenis walczyła dzielnie Radwańska od kilku dni ma zapalenie górnych dróg oddechowych więc walczyła podwójnie zasłużyła jednak na oklaski .

    Odpowiedz
  • Kto wygrał, tego już nikt tak naprawdę nie wie(2012-07-08 06:17) Zgłoś naruszenie 00

    Ant, Wasyl - Wy myślicie. Dwie siódme ludzi mądrych ludzi w społeczeństwie to znośny wskaźnik, choć może być niezadowalający. Konsumenci papki, to Wam należy współczuć.

    Odpowiedz
  • zniesmaczony(2012-07-07 19:12) Zgłoś naruszenie 00

    do 1>słusznie waść prawisz-pilnuj swojego brzucha jak na "prawdziwego" przystało.

    Odpowiedz
  • ewer(2012-07-08 08:29) Zgłoś naruszenie 00

    Szacunek dla Pani,żeby tylko żydostwo nie POdpieło się pod Pani sukces

    Odpowiedz