Schetyna: to PZPN odpowiada za zajścia w Bydgoszczy

10 maja 2011

Marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna w TVN24 o zajściach podczas meczu między Legią Warszawa a Lechem Poznań w Bydgoszczy:

"Tu na pewno - i trzeba to powiedzieć prosto i bardzo twardo - odpowiada organizator, czyli PZPN. Za to co się wydarzyło, za wskazanie tego stadionu, na którym nie można rozgrywać meczów piłkarskich, szczególnie jeszcze wysokiego ryzyka, za to, że mecz nie został przerwany wtedy, kiedy kibice przekraczali płot i znajdowali się już na bieżni przy murawie, to wszystko jest wina organizatora. PZPN nieczęsto organizuje mecze piłkarskie, ale jeżeli to robi, to w taki sposób, jak w Bydgoszczy".

Źródło: PAP

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png