Szanowni Państwo, miło mi poinformować, że z dniem dzisiejszym INFOR Biznes, wydawca Gazety Prawnej, został także wydawcą gazety Dziennik Polska Europa Świat oraz serwisu internetowego Dziennik.pl.
Oba dzienniki będą ukazywać się równolegle do chwili, gdy jesienią zaproponujemy nowy produkt powstały w efekcie połączenia najlepszych treści Dz i GP. Przygotowujemy także nowe, rozbudowane serwisy internetowe.
To niezwykle ważny dzień w historii naszej spółki i całej Grupy INFOR PL, wiodącego polskiego dostawcy informacji gospodarczo-prawnych. GP to 15 lat konsekwentnego rozwoju. To sukces, który nie byłby możliwy bez uważnego wsłuchiwania się w Państwa głosy i opinie. Dziś możemy z dumą powiedzieć, że bezpośredni konkurenci pozostali w tyle. Nie zwalnia nas to rzecz jasna z myślenia o przyszłości. A przyszłość to dostarczenie jeszcze bardziej konkretnych, wiarygodnych i unikalnych informacji – przekazywanych w dowolnej formie – papierowej i elektronicznej.
Przejęcie Dziennika, jednej z trzech najbardziej opiniotwórczych (według dostępnych rankingów) polskich gazet, idealnie wpasowuje się w tę strategię. Chcę podkreślić, że w nowym połączonym tytule pozostanie to wszystko, czego Państwo poszukują i co Państwo cenią w obecnej GP. Bieżące informacje i pogłębione analizy prawne, unikalne komentarze ekspertów podatkowych, bogaty serwis ekonomiczno-biznesowy. To wszystko wzbogacimy o treści, których dotąd musieli Państwo szukać w innych tytułach prasowych. Naszym wyznacznikiem, niezależnie od tego, czy będziemy pisać o prawie pracy, sporcie, polityce czy kulturze, pozostanie prestiż, wiarygodność i obiektywizm. Zachęcam do lektury.