Gościem Marcina Cichońskiego w podcaście "DGPtalk: Po stronie kultury" jest Wojtek Mazolewski, muzyk, basista, kontrabasista jazzowy.

Uwielbiam odkrywać nowe rzeczy najpierw dla siebie, z potrzeby odnajdywania nowych rozwiązań i czegoś, co mnie inspiruje. Jednocześnie tym samym chce zaskakiwać swoich słuchaczy. Nie chciałbym, żeby w pewnym momencie już dokładnie wiedzieli, co tak naprawdę może się muzycznie zdarzyć – mówi Wojtek Mazolewski.

Pierwsza płyta powstała zupełnie nieoczekiwanie, spontanicznie. Jest, jak to powiedziałeś przed wejściem na antenę kolejne dziecko, post pandemiczne. Podobnie jest w tym przypadku, ta muzyka powstawała w domu, tworzona dla mnie i dla moich przyjaciół, dla mojej rodziny, żeby sobie poradzić z tym trudnym czasem, jaki wszyscy przeżywaliśmy. Spełniła to zadanie – dodaje Mazolewski.

PODCASTY DGPtalk - POSŁUCHAJCIE!

Podcasty "DGPtalk: Po stronie kultury" znajdziecie także w serwisach: Spotify, iTunes Podcast oraz Google Podcast i aplikacjach: Lecton oraz Squid. Zapraszamy do subskrybowania!