Gościem Szymona Glonka w podcaście "DGPtalk: Obiektywnie o biznesie" jest Łukasz Pietrzak z Google Polska.

Firmy Jutra: e-Commerce

Google w partnerstwie z Polskim Funduszem Rozwoju i Operatorem Chmury Krajowej opracował bezpłatny program, który ma pomóc polskim małym i średnim przedsiębiorcom w cyfrowej transformacji i zaznaczeniu swojej obecności w Internecie. Pierwsza edycja Firm Jutra została zainaugurowana w 2020 roku, a do końca 2021 roku udział w niej wzięło ponad 16,5 tys. przedsiębiorstw. Uczestnicy otrzymali pomoc w adaptacji do nowych realiów, zwiększeniu sprzedaży w Internecie i stawieniu czoła wyzwaniom rynkowym.

Druga edycja programu

- Powstała naturalna potrzeba żeby pójść krok dalej, aby tym którzy rozwinęli się, są wschodzącymi gwiazdami e-commerce, ale muszą odpowiedzieć na nowe wymagania rynkowe, na znaczenie wyższe wymagania klientów, żeby zaoferować znacznie bardziej zaawansowany program – mówi Łukasz Pietrzak z Google Polska

Druga edycja będzie miała formę 4-tygodniowego intensywnego szkolenia, składającego się z wykładów i warsztatów, indywidualnych spotkań z doradcami programu, którzy pomogą ustalić plan rozwoju firmy w Internecie, a także dodatkowych zadań do wykonania na podstawie udostępnionych materiałów.

Rekrutacja do programu potrwa do 28 września, a formularz rekrutacyjny dostępny jest na stronie www.firmyjutra.pl.

Zapraszamy do wysłuchania najnowszego odcinka "DGPtalk: Obiektywnie o biznesie".

Pobierz aplikację upday z Google Play lub App Store!

Łukasz Pietrzak - Google Polska.