Czy to się komuś podoba, czy nie, biznes przesądzi o kolejnych dziesięcioleciach naszego kraju. Dlatego DGP już po raz siódmy zorganizował akcję, w której sercu są przedsiębiorcy.
Przedsiębiorca – podatnik, pracodawca, partner” – tak brzmiał temat przewodni tegorocznej, VII edycji akcji Dziennika Gazety Prawnej „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”, w której ramach przez cały wrzesień pisaliśmy o kondycji, perspektywach i przeszkodach dla biznesu w Polsce. Co więcej, jedno z wydań naszej gazety w całości oddaliśmy w ręce przedsiębiorców i składało się ono z tekstów ich autorstwa. Nie sposób też nie wspomnieć o wydaniu anglojęzycznym, do którego materiały stworzyli przedstawiciele globalnych spółek obecnych w Polsce.
W środę na Zamku Ujazdowskim odbyła się gala finałowa, na której jak co roku przyznaliśmy nagrody najbardziej obiecującym polskim firmom. W tej edycji statuetki rozdaliśmy w trzech kategoriach: polska usługa, polski produkt, polska marka. Sylwetki laureatów publikujemy obok.