Zredukujemy emisję CO2, jeżeli zrobią to inni. Inaczej będzie weto

Fabryka
Polska chce polepszyć pozycję negocjacyjną, bo pojawiają się niebezpieczne dla nas postulaty, by na szczycie zawrzeć ogólne porozumienie, a szczegóły dopracować później. ShutterStock
23 października 2014

Jeśli propozycja na szczycie będzie jednoznacznie zła i nie da możliwości realizacji założeń pani premier, to ją odrzucimy. Ale problem nie zniknie – zapowiada Rafał Trzaskowski

1964760-.jpg
Rafał Trzaskowski

Rząd chce, by porozumienie na szczycie klimatycznym UE było warunkowe i weszło w życie, tylko jeśli za redukcję wezmą się najwięksi emitenci CO2. Postulat o warunkowym kompromisie forsuje resort gospodarki. Negocjator Rafał Trzaskowski przyznaje, że o tę klauzulę Polska będzie walczyć.

Pozostało 99% treści
Wybierz pakiet i czytaj bez ograniczeń.

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381453mega.png
381439mega.png
381484mega.png