Autopromocja

Intel szykuje ofensywę na polskim rynku i otwiera sklep z aplikacjami AppUp

29 listopada 2010

NOWY PROCESOR SANDY BRIDGE oraz internetowy sklep z aplikacjami AppUp to nowości, którymi w przyszłym roku Intel będzie walczył o polski rynek

Największy producent procesorów na świecie ma już 85 proc. udziałów w polskim rynku. Mimo to nie rezygnuje z walki o nowych klientów.

W przyszłym roku Intel chce je zwiększyć. Ma mu w tym pomóc druga generacja procesorów Intel Core i3, i5 i i7 z nowej linii Sandy Bridge, która wspierają grafikę i rozwiązania 3D. Wyposażone w te urządzenia komputery Acer, Samsung, Lenovo czy Sony pojawią się na polskim rynku pod koniec stycznia przyszłego roku. Oddział Intela w Polsce będzie wspomagał ich sprzedaż kampaniami reklamowymi i marketingowymi prowadzonymi wspólnie z producentami komputerów i sieciami handlowymi, a także własnymi akcjami. Wykorzystywany będzie głównie internet i serwisy społecznościowe, takie jak Facebook.

Autopromocja
381367mega.png
381364mega.png
381208mega.png
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.