Marsz Niepodległości to cykliczne wydarzenie, odbywające się 11 listopada, czyli w dniu Narodowego Święta Niepodległości Polski. Gdzie odbędzie się Marsz Niepodległości 2023 i o której godzinie? Jaka jest trasa przejścia Marszu Niepodległości 2023? Przedstawiamy mapę.

11 listopada jest dniem Narodowego Święta Niepodległości Polski które ustawowo ustanowiono dniem wolnym od pracy. W tym roku będzie to już 14. edycja Marszu Niepodległości.

Marsz jest stałym elementem obchodów Narodowego Święto Niepodległości 11 Listopada. Za jego organizację odpowiada Stowarzyszenie Marsz Niepodległości.

Marsz Niepodległości 2023. Data, godzina, miejsce

Marsz Niepodległości 2023 przedzie ulicami Warszawy w sobotę 11 listopada 2023 r. i rozpocznie się o godzinie 14:00.

Marsz Niepodległości ma status wydarzenia cyklicznego - odbywa się co roku. Zgodnie ze znowelizowanymi przepisami o zgromadzeniach nie musi być rejestrowany w ratuszu.

Marsz Niepodległości 2023. Trasa marszu

Marsz Niepodległości 2023 rozpoczyna się na Rondzie im. Romana Dmowskiego. Przejdzie przez Al. Jerozolimskie, most Poniatowskiego, ul. Wał Miedzeszyński (zejście pętlą z mostu), ul. Wybrzeże Szczecińskie, ul. Siwca a zakończy się na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie.

Marsz Niepodległości 2023. Mapa ulic Warszawy

Inne

Źródło mapy https://marszniepodleglosci.pl/